PONIEDZIAŁEK 13.11.2017 Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
- 6:30 przez Niepokalane Serce Maryi i św. Brata Alberta o wierność woli Bożej i dobre wykorzystanie łask Bożych dla księdza Bogu wiadomego
- 7:00 + Ryszard Winiarski (of. chrześniaka Arkadiusza)
- 18:00 + Stanisława (ona) Pióro (29 greg)
- 18:00 + Jerzy Luchowski (13 greg)
- 18:00 W intencji dziękczynnej za Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, z prośbą o owoce tego dzieła w naszych sercach, rodzinach, narodzie i całym Kościele oraz o wyniesienie na ołtarze Sługi Bożej Rozalii Celakówny przez wstawiennictwo MB Fatimskiej
WTOREK 14.11.2017 Dzień Powszedni
- 6:30 + Leokadia Klimczuk (4 r.sm), Stanisława(ona), Władysława (ona)++ Klimczuków, Czechyrów, Waszczuków
- 7:00 + Stanisław Grela (30 dz.po śm)
- 7:00 + Janina, Kazimierz, Adam
- 18:00 + Jerzy Luchowski (14 greg)
- 18:00 + Stanisława (ona) Pióro (ostatnia greg)
- 18:00 + Romuald Reder (of. rodz. Benderów)
- 18:00 + za zmarłych kapłanów posługujących w diecezji zamojsko-lubaczowskiej oraz wszystkich zmarłych z ich rodzin (of. siostry Marii)
ŚRODA 15.11.2017 Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła
- 6:30 + Władysław, Stefania, Janina, Teodora(ona)++ Kłapeuchów, Dziadoszów, Rączkowskich
- 7:00 O Boże Błogosławieństwo dla rodziny
- 18:00 + Jerzy Luchowski (15 greg)
- 18:00 + Romuald Reder (of. współpracowników z Urzędu Miar)
- 18:00 + Franciszek Jakubczak (33r), Wacław, Anna, Józef, Marianna, Wojciech
CZWARTEK 16.11.2017 Dzień Powszedni albo wspomnienie rocznicy poświęcenia Rzymskich bazylik świętych apostołów Piotra i Pawła albo wspomnienie św. Małgorzaty Szkockiej albo wspomnienie św. Gertrudy, dziewicy
- 6:30 w intencji kapłanów
- 6:30 + ks. Jan Borowski
- 7:00 o potrzebne łaski i nawrócenie dla Roberta
- 18:00 + Jerzy Luchowski (16 greg)
- 18:00 + Łucja Polanowska, Mieczysław i Ireneusz
- 18:00 + Franciszek Blicharz (8r), Aniela Blicharz
PIĄTEK 17.11.2017 Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
- 6:30 o potrzebne łaski i nawrócenie dla Roberta
- 7:00 o Boże Bł. dla rodziny
- 18:00 + Jerzy Luchowski (17 greg)
- 18:00 + Janusz Albrecht (2r)
- 18:00 + Władysław, Zygmunt++ Cichoszów, Helena Zygmunt ++ Rycajów, Jan , Władysław++ Sokolińskich, Adela, Adam++ Łojów i zmarłych z tych rodzin
SOBOTA 18.11.2017 Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
- 6:30 +Jadwiga Żabicka (4 r)
- 7:00 o zdrowie duszy i ciała dla Michała, Adama, Michała
- 16:00 ślub
- 18:00 + Jerzy Luchowski (18 greg)
- 18:00 + Emilian Mazurek (of. Piotra Rajewskiego)
- 18:00 + Anna Paluchowska
19.11.2017 Trzydziesta Trzecia Niedziela zwykła
- 7:00 + Stanisław Puchacz
- 7:00 Dziękczynna z racji 45 rocznicy ślubu Lucyny i Waldemara Machnickich
- 9:00 + Michał Repeć (5 r)
- 9:00 + Danuta Kowalska (15r)
- 9:00 Dziękczynna z racji 6 urodzin Dawida, o Boże bł., Opiekę MB, zdrowie
- 10:30 + Jerzy Luchowski (19 greg)
- 10:30 + Wanda, Ryszard Głazowscy, Anna i Franciszek Troć
- 10:30 + Edward, Henryka(ona) Jaworscy i Jan Gil
- 12:00 + z rodziny Marciniewicz
- 12:00 za parafian
- 17:00 + Bogdan Panas (of. Moniki Marawskiej)