PONIEDZIAŁEK 16.10.2017 Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
- 6:30 + ks. Jan Borowski (miesięczna)
- 7:00 + Tomasz Paszko (16 greg)
- 18:00 + Janusz Albrecht (16 greg)
- 18:00 + Stanisława (ona) Pióro ( 1 greg)
WTOREK 17.10.2017 Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
- 6:30 + Artur, Mariusz
- 6:30 + Jan Mazurek
- 7:00 + Tomasz Paszko (17 greg)
- 18:00 + Janusz Albrecht (17 greg)
- 18:00 + Adam Nowosadzki, Edward Biestek
- 18:00 + Stanisława (ona) Pióro ( 2 greg)
ŚRODA 18.10.2017 Święto św. Łukasza, ewangelisty
- 6:30 + Ryszard Winiarski (30 dz. po śm)
- 7:00 + Janusz Albrecht (18 greg)
- 7:00 + Stanisława (ona) Pióro ( 3 greg)
- 18:00 Dziękczynna z racji imienin ks. Łukasza , o Boże bł., potrzebne łaski (of. KŻR i grup modlitewnych)
- 18:00 + Tomasz Paszko (18 greg)
- 18:00 + Józefa (ona) Pawlikowska (urodzinowa)
- 18:00 + Bogdan Panas (of. Andrzeja i Anny Kudyba)
CZWARTEK 19.10.2017 Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Pawła od Krzyża, prezbitera albo wspomnienie świętych męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues’a, prezbiterów, oraz Towarzyszy
- 6:30 W intencji kapłanów
- 7:00 + Janusz Albrecht (19 greg)
- 7:00 + Stanisława (ona) Pióro ( 4 greg)
- 18:00 + Tomasz Paszko (19 greg)
- 18:00 + Stanisław Bajan (2 r)
- 18:00 + Władysława (ona) (2r), Franciszek Kaproń
PIĄTEK 20.10.2017 Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera
- 6:30 + Artur i Mariusz
- 6:30 + Emilian Mazurek (of. Donaty Bartosiak)
- 7:00 + Tomasz Paszko (20 greg)
- 18:00 + Jan Mazurek (of. parafian)
- 18:00 + Janusz Albrecht (20 greg)
- 18:00 + Stanisława (ona) Pióro ( 5 greg)
- 18:00 + Tadeusz Morokiszka, Alojzy, Maria, Michał++ Morokiszków
SOBOTA 21.10.2017 Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa
- 6:30 + Emilian Mazurek (of. Rodz. Chrzanów)
- 7:00 + Tomasz Paszko (21 greg)
- 7:00 + Krystyna Gancarz
- 18:00 + Jan Mazurek (of. Od przyjaciół)
- 18:00 + Janusz Albrecht (21 greg)
- 18:00 + Stanisława (ona) Pióro ( 6 greg)
- 18:00 + Honorata Franczyk (9r), Józef (34r)++ Franczyków, Bełkotów, Bubiłów, Hałasów
22.10.2017 Dwudziesta ÓSMA Niedziela zwykła
- 7:00 Irena i Ryszard 27 rocznica ślubu
- 7:00 + Stanisława (ona) Pióro ( 7 greg)
- 9:00 + Bronisława (ona) Szelezin (36r), Czesława(ona), Antoni, Edward++ Szelezinów, Janina i Marian Wołoch
- 9:00 + Janusz Albrecht (22 greg)
- 9:00 ++ Borysów, Magdziaków, Łukaszczuków, Jarguszów
- 10:30 Dziękczynna z racji 80 rocznicy urodzin Gertrudy o Boże Bł. i dalsze łaski
- 10:30 + Natalia i Edward Janowscy++ Najdów, Janowskich
- 12:00 dziekczynna z racji 16 rocznicy Filipa
- 12:00 za parafian
- 12:00 + Danuta Marcola (11r)++ Marcolów, Tysów, Krzyków
- 17:00 + Tomasz Paszko (22 greg)