PONIEDZIAŁEK 12.10.2020R.
- 6:30 Za parafian
- 7:00 + Stanisława(k) Durman (greg 7)
- 18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Barbary i Bartłomieja w 1 rocznicę ślubu oraz o szczęśliwe rozwiązania
- 18:00 + Regina Krzaczek (greg)
- 18:00 Edward Adamczyk, Katarzyna i Michał Amrosz, Zofia i Jan Adamczyk, Jan, Janina, Klara, Stanisław, Władysław, Stanisław, Aniela, Weronika, Władysław, Leon, Wacek, Dominik, Ryszard, Bożena, Julian, Marta-Genowefa++ Komanów, Amroszów, Czajków, Adamczyków, Bodysów, Jabłońskich, Laszkiewiczów, Bojarskich, Zawiślaków, Królów, Olechów, Blajerskich
ks. Mróz, ks. Tutlis, ks. Chęć, ks. Nowosad , ks. Jan Borowski
WTOREK 13.10.2020R.
- 6:30 w intencji ks. Dariusza i ks. Stefana o Boże Bł. i potrzebne łaski, wytrwałość w kapłaństwie
- 7:00 + Stanisława(k) Durman (greg 8)
- 7:00 + Stanisława(k) Borys (4r), Janina i Andrzej Szwal, ++ Szwalów i Korkoszów
- 18:00 + Regina Krzaczek (greg)
- 18:00 + Anna Jędruszczak (24r)
- 18:00 W intencji dziękczynnej za Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, z prośbą o owoce tego dzieła w naszych sercach, rodzinach, narodzie i całym Kościele oraz o wyniesienie na ołtarze Sługi Bożej Rozalii Celakówny przez wstawiennictwo MB Fatimskiej
ŚRODA 14.10.2020R.
- 6:30
- 7:00 + Stanisława(k) Durman (greg 9)
- 18:00 + Regina Krzaczek (greg)
- 18:00 + Ryszard, Józef Tchórz (2r)
- 18:00 + Helena Pankiewicz, ++ Pankiewiczów, Jaciuków
- 18:00 + Mieczysław Krupa (1r)
CZWARTEK 15.10.2020R.
- 6:30 + Marek Prus ( 30 dzień po śmierci )
- 7:00 + Stanisława(k) Durman (greg 10)
- 7:00 + mama Jadwiga ( imieninowa )
- 18:00 + Krzysztof Derdziuk ( od Kordalskich, Bełzów )
- 18:00 + Regina Krzaczek (greg)
- 18:00 + Franciszka(k) Wrzyszcz (20r)
PIĄTEK 16.10.2020R.
- 6:30 + ks. Jan Borowski
- 6:30 O opiekę MB Niepokalanej i św. Jadwigi dla Jadwigi z racji urodzin i imienin
- 7:00 + Stanisława(k) Durman (greg 11)
- 7:00 + Leokadia, Jan, Roman, Anna, z rodziny Osuchowskich, ++ Kanikułów, Osuchowskich i Psiuków
- 18:00 + Adam Nowosadzki, Zofia Nowosadzka, Edward Biestek
- 18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Moniki z racji urodzin
- 18:00 + Regina Krzaczek ( greg )
SOBOTA 17.10.2020R.
- 6:30 + Stanisława(k) Durman (greg 12)
- 6:30 + Teresa Drożdżak
- 7:00 + ks. Jan Borowski, Jan Mazurek
- 7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Barbary i Leszka w 33 rocznicę ślubu oraz dla całej rodziny
- 15:00 ślub
- 16:00 ślub
- 18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Klary z racji chrztu św. oraz dla rodziny
- 18:00 + Zygmunt Bęczkowski (r.śm.), ++ Bęczkowskich, Podolaków
- 18:00 + Zbigniew Czop, Józef Serafin, Feliks Hałasa
- 18:00 + Regina Krzaczek ( greg )
NIEDZIELA 18.10.2020R.
- 7:00 + Stanisław, ++ Koprowskich, Nowakowskich
- 7:00 + Stanisława(k) Durman (greg 13)
- 7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Bożeny i Stefana Wróblów z racji 60 rocznicy ślubu
- 9:00 + Józefa(k) Pawlikowska ( urodzinowa )
- 9:00 + Józef, Jadwiga Tekla, ++ Kuniszyków
- 9:00 + Wacława(k), Feliks, Józef, Konstancja, Józef, ++ Jankowskich, Marianna, Marta, Jan, ++ Dudenków, Jasiewiczów, Mackowskich, za dusze w czyśćcu cierpiące
- 10:30 W intencji ks. Łukasza Wojtaszka – imieninowa
- 10:30 W intencji ks. Łukasza – imieninowa
- 10:30 + Józef(27r), Zdzisław(17r), Aleksandra(k), Danuta, Natalia, Marian, Tadeusz, Mirosław, Eustachy
- 12:00 + Danuta Marcola (14r), ++ Marcolów, Tysów, Kryków, Kobaków
- 12:00 Pierwsza Komunia Święta – za parafian
- 12:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Ireny i Ryszarda z racji 30 rocznicy ślubu
- 17:00 + Regina Krzaczek (greg)
- 17:00 + Marian Bąk (10r), Janina i Antoni, ++ Szmitów
- 17:00 + Władysława(k)(5r), Franciszek, Józef, Eugeniusz, Feliks ++ Kaproniów, ++ Wierzbowskich, Pieczykolanów