PONIEDZIAŁEK 15.04.2024R.
6:30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
6:30 + Honorata Romanek (greg.)
7:00 O łaskę zdrowia i Bożą opiekę dla Kazimierza
7:00 + Dariusz Plisikiewicz – od rodz. Basaj z Jaworzna i Zamościa
18:00 + Stanisław Kliszcz, Kazimiera(k.) Kliszcz, Jakub Szewczuk
18:00 + Zdzisław Kurys – od Palestry Zamojskiej
18:00 + Emilia Feręszkiewicz (greg.)
WTOREK 16.04.2024R.
6:30 + Jerzy Kos (30. dzień po pogrzebie)
6:30 + Honorata Romanek (greg.)
7:00 O Boże błog. i opiekę MB dla Natalii
7:00 + Władysława Pupiec – od chrześnicy Małgorzaty z rodziną
18:00 + Cecylia Kołcon – od rodziny Kobylasów
18:00 + Mieczysław Złomaniec (11r.), Franciszka(k.), Stanisław, ++ Złomaniec, Helena, Emilia, Marianna, Bartłomiej, Józef, Wiktor, ++ Malucha
18:00 + Emilia Feręszkiewicz (greg.)
ŚRODA 17.04.2024R.
6:30 Dziękczynna za udaną operację
6:30 + Honorata Romanek (greg.)
7:00 O łaskę zdrowia i Bożą opiekę dla Marka
7:00 + Andrzej Kurzempa (r.śm.), Marcin Kania (5r.)
7:00 + Dariusz Plisikiewicz – od rodziny Siedleckich
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Hani z racji 8. rocznicy urodzin oraz dla całej rodziny
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Marleny z racji urodzin
18:00 + Czesław, Janina, Henryk, ++ Nowosadów, Halina, Franciszek, ++ Łagowskich
18:00 + Emilia Feręszkiewicz (greg.)
CZWARTEK 18.04.2024R.
6:30 + Stanisław Gurba (30 dzień po śmierci)
6:30 + Honorata Romanek (greg.)
7:00 + Ewa Budzińska – od koleżanek z pracy z Poczty Polskiej
7:00 + Wojtek Pastuszak
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Waldemara z racji 65. rocznicy urodzin oraz dla Szymona z racji 7. rocznicy urodzin
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB Kapłanów dla ks. Mariusza z racji urodzin
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Marleny z racji urodzin
18:00 + Emilia Feręszkiewicz (greg.)
PIĄTEK 19.04.2024R.
6:30 + Honorata Romanek (greg.)
6:30 + Michał, Maria, Józef, ++ Gołębiów, Andrzej Bazan
7:00 + Władysław Pupiec – od Doroty i Henryka Piłat z rodziną
7:00 + Jerzy Kos – od rodziny Kobylarzów
18:00 + Małgorzata (1r.)
18:00 + Emilia Feręszkiewicz (greg.)
18:00 + Janusz Hacia (8r.)
18:00 + Bolesław (11r.), Władysłąwa(k.), Jerzy, Marianna, Jan, ++ Karchut, Pokrywka
SOBOTA 20.04.2023R.
6:30 + Franciszek Michałkiewicz – od Marka z rodziną
6:30 + Honorata Romanek (greg.)
7:00 + Wojciech Pastuszak
7:00 + Katarzyna Steć – od rodziny Leszczyńskich
18:00 + Teresa Jewuła – od Walczuków i Frańczuków
18:00 + Irena, Władysława (k.), Franciszek, Bolesław Kowal
18:00 + Emilia Feręszkiewicz (greg.)
NIEDZIELA 21.04.2024R.
7:00 + Janina (3r.) Jaskuła, ++ Jaskułów i Oleszków
7:00 + Honorata Romanek (greg.)
9:00 + Janina, Alfons Marciniewicz, ++ Księcikowskich i Marciniewiczów
9:00 + Władysław Matyjasek (3r.)
9:00 + Marianna Pióro – od Moniki Wiśniewskiej
10:30 + Paweł Hałub (18r.)
10:30 + Emilia Feręszkiewicz (greg.)
10:30 + Wojciech i Krystyna Chruscińscy
12:00 Za Parafian
12:00 W intencji Kręgu Rodzin
12:00 + Regina, Stanisław, Franciszek, Julia, Mikołaj, Józef, Michalina, ++ Królów
17:00 + Teresa, Lucyna, Mieczysław, Longin, Kazimiera, ++ Turczynów i Łukaszyków
17:00 + Stanisława(k.) Dzińkowska (6r.), Tadeusz, Jan, ++ Dzińkowskich, Jan, Genowefa Mazurek