PONIEDZIAŁEK 24.10.2022R.
6:30 + Stanisław Dragan – od sąsiadów Gałanów i Gmyzów
6:30 + Danuta Szypuła (greg)
7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Karoliny z racji 26 rocznicy urodzin
7:00 O Boże błog. i rozeznanie woli Bożej dla Katarzyny i Tomasza
7:00 + Adela, Jan, Jerzy, Wiesława, Jan, Irena Sołdaczuk
18:00 W intencji Błażeja, z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski
18:00 + Benedykt Mazur (21r)
18:00 + Urszula Bojar (greg)
18:00 + Urszula Bojar – od rodziny Krukowskich
18:00 + Stanisław Brzozowski (greg)
WTOREK 25.10.2022R.
6:30 + Danuta Szypuła (greg)
6:30 + Czesław (11r)
7:00 + Stanisław Margol (5r)
7:00 + Urszula Bojar (greg)
7:00 + Marian Kusy – od rodziny Winiarskich
18:00 + Sławomir Najda – od rodziny Jarosławskich z Majdanu Sitanickiego i Lublina
18:00 + Antoni Kozłowski
18:00 + Stanisław Brzozowski (greg)
18:00 + Franciszka, Michał, Ryszard, ++ Piskor
ŚRODA 26.10.2022R.
6:30 O dar zdrowia i Boże błog. dla Elżbiety
6:30 + Danuta Szypuła (greg)
6:30 + Stanisława(k), Władysław, Bogusław, Wojciech, Romualda(k), Czesław, ++ z tych rodzin
7:00 + Stanisław Dragan – od rodziny Zawiślaków
7:00 + Urszula Bojar (greg)
7:00 + Zygmunt Surma (23r), Aniela
18:00 KŻR rodziców za dzieci
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Beaty z racji urodzin
18:00 + Helena Warchoł – od sąsiadów
18:00 + Stanisław Brzozowski (greg)
CZWARTEK 27.10.2022R.
6:30 O Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski dla Dominika
6:30 + Danuta Szypuła (greg)
6:30 + Longin Popik – od Tadeusza Szwajewskiego z pracownikami
7:00 O uzdrowienie duszy i ciała Danuty
7:00 + Urszula Bojar (greg)
7:00 + Jan, Leokadia, Roman, Anna, ++ Osuchowskich, Kanikułów
18:00 + Lech Bajan – od rodziny Kobylasów
18:00 + Tadeusz Baraś, Genowefa Diadia
18:00 + Marianna Pawluk (1r), Franciszek Pawluk
18:00 + Stanisław Brzozowski (greg)
PIĄTEK 28.10.2022R.
6:30 + Danuta Szypuła (greg)
6:30 + Maria Trzos – od Marii Dyjak z rodziną
7:00 O Boże błog., opiekę MB dla Jolanty, Basi, Agnieszki, Piotra, Krzysztofa, Jakuba z rodzinami
7:00 + Urszula Bojar (greg)
7:00 + Zofia – od KŻR MB Królowej Pokoju
18:00 + Lucjan Burda
18:00 + Urszula Bojar – od koleżanek z oddziału dziecięcego
18:00 + Stanisław Brzozowski (greg)
18:00 + Tadeusz Farion (imieninowa)
SOBOTA 29.10.2022R.
6:30 + Antoni Kozłowski – od przyjaciół
6:30 + Danuta Szypuła (greg)
6:30 + Tadeusz Walczak
7:00 + Stanisław Klimczuk (23r), Leokadia
7:00 + Urszula Bojar (greg)
7:00 + Maria Pasieka
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Wandy i Zygmunta z racji 64 rocznicy ślubu
18:00 + Ryszard Wasylczuk
18:00 + Stanisław Brzozowski (greg)
18:00 + Leszek Malinowski – od rodziny Malinowskich
NIEDZIELA 30.10.2022R.
7:00 + Danuta Szypuła (greg.ostatnia)
7:00 + Feliksa(k), Franciszek Lizon, Bogumiła i Walerian, ++ Pikuzińskich
9:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Marii i Tadeusza z racji 50 rocznicy ślubu
9:00 + Lucjan Nowosad, ++ Nowosadów i Bochniaków
9:00 + Antoni Kozłowski – od Ewy i Bogusława Nowosad z Krakowa
10:30 + Urszula Bojar (greg.ostatnia)
10:30 + Stanisław Brzozowski (greg.ostatnia)
10:30 + Sławomir Sokołowski (24r), ++ Sokołowskich, Pałków
12:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Klary z racji 1 rocznicy urodzin
12:00 Za Parafian
17:00 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB dla rodziny i firmy
17:00 + Jolanta Kornas (10r)