Niedziela św. Rodziny 27.12.2020r.

1. W czwartek na Mszy św. o godz. 18 będziemy dziękować za Rok Pański 2020, a po Mszy będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
  2. W piątek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki- Nowy Rok Pański 2021. Msze św. u nas tak jak w każdą niedzielę 7, 9, 10.30, 12, 17. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy wieczorowej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 19.15. Podczas tej Adoracji nastąpi uroczysty „Akt ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi”. Dokonają tego te osoby, które brały udział w 33 dniowych ćwiczeniach duchowych
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Chorych będziemy odwiedzać w piątek 8 stycznia
  4. Adoracja w pierwszą sobotę po Mszy wieczorowej do 20:15
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca- po Mszy św. o godz. 12 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła, a także na budowę domu parafialnego: 100zł, 300, 500, 1000, 2000zł
  7. Kalendarz parafialny
  8. Z racji na pandemię w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty kolędowej. W styczniu o godz. 19 będą sprawowane Msze św. na które zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic i osiedli ,aby modlić się wspólnie o Boże błogosławieństwo dla Waszych Rodzin. Szczegółowy plan będzie podany w pierwszą niedzielę stycznia.
  9. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Marka Bronikowskiego. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Kazimierza Tymurę w sobotę o godz. 7 rano.