Ogłoszenia 33 Niedziela Zwykła 18.11.2017 r.

1. Dziś, wspieramy ofiarami na tacę WSD, w naszej parafii gościmy alumna Piotra Kończyńskiego z parafii św. Krzyża w Zamościu
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla- ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  3. Parafia Świętej Bożej Opatrzności, w środę 22 listopada o godz. 18.00 zaprasza na nabożeństwo ku czci św. Rity
  4. W piątek 24 listopada kolejny Wieczór Chwały- nabożeństwo Eucharystyczne z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Również w piątek po Mszy św. o godz. 18.00 konferencja chrzcielna w sali nr 3
  5. W sobotę 25 listopada zabawa Andrzejkowa, którą organizuje KSM z naszej parafii. Zapraszamy młodzież od 5 klasy SP oraz ministrantów i lektorów. Aby wziąć udział w tej zabawie, trzeba też poprosić rodziców, aby podpisali zgodę. Druczki do pobrania znajdują się w zakrystii, na stronie internetowej i fb naszej parafii.
  6. W tym tygodniu wspominamy poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek Ofiarowanie NMP, środę św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej.
  7. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12 będziemy modlić się w intencji naszego pana organisty Mariana, dziękując mu za 17 lat posługi w naszej parafii.
  8. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszego kościoła- złożone na tacę tydzień temu i te indywidualne:1000, 300, 100 i 50zł
  9. W ostatnim tygodniu zmarł śp. Andrzej Babiarz. Msza św. pogrzebowa dziś o godz. 14, oraz śp. Edward Ryczek z ul. Szwedzkiej. Msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 13.30
  10. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: Niedziela, Cuda i Łaski Boże, Egzorcysta.