Ogłoszenia duszpasterskie: XV Niedziela Zwykła 16 lipca 2017 r.

1. Dziś, obchodzimy wspomnienie NMP z Góry Karmel, Zachęcamy do włączenia się do rodziny karmelitańskiej, która Obiecuje, Przyjmij synu, szkaplerz twego zakonu, jako znak mego braterstwa, przywilej dla ciebie i wszystkich karmelitów. Kto w nim umrze, nie zazna ognia piekielnego. Oto znak zbawienia, ratunek w niebezpieczeństwach, przymierze pokoju i wiecznego zobowiązania.
  2. W najbliższą niedzielę, po Mszach świętych błogosławieństwo kierowców i pojazdów, zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  3. W tym tygodniu wspominamy: czwartek – bł. Czesława, sobota – św. Marię Magdalenę.
  4. Trwają zapisy na XXXV Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę z Zamościa na Jasną Górę.
  5. Korzystając z wypoczynku miejmy czas na spotkania z Bogiem.
  6. Jutro Msza św. za ks. Jana Borowskiego o godz. 6.30, w 30 dzień po śmierci za Franciszka Ćwik w środę o godz. 18.00.
  7. W sobotę nie będzie wystawienia o godz. 17.15 z racji na ślub.
  8. Parafia Świętej Bożej Opaczności w Zamościu na Karolówce, zaprasza na nabożeństwo ku czci św. Rity, 22 lipca, o godz. 18.00.
  9. Osoby, które są zainteresowane odebraniem dywanów prosimy, aby to uczynić w tym tygodniu.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, modlitwy za dobrodziejów, dziękujmy za szczęśliwy przebieg prac w kościele, za rolników, Ojczyznę, dusze w czyśćcu cierpiące.