Ogłoszenia II Niedziela zwykła 20.01.2019 r.

  1. Podziękowanie dla ks. Marcina Jakubiaka- dyr. Caritasu za dzisiejszą posługę w naszej parafii
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12 spotkanie z rodzicami i dziećmi przed I Komunią św.
  3. Zapraszamy na Wieczór Chwały w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na tacę, przy okazji wizyty duszpasterskiej a także indywidualne złożone na potrzeby naszego kościoła
  5. W najbliższa sobotę planujemy kulig parafialny. Zapisy u ks. Łukasza i ks. Krzysztofa. Wyjazd o 8.30 spod kościoła
  6. W najbliższą niedzielę w godz. 14-16.30 odbędzie się w naszym kościele spotkanie młodzieży z naszego rejonu z racji zakończenia ŚDM w Panamie. Będzie transmisja homilii papieża, wspólna modlitwa, adoracja
  7. Zapraszamy na spotkanie z Lechem Dokowiczem – twórcą filmowym, inicjatorem Wielkiej Pokuty Narodowej oraz akcji modlitewnej Różaniec do Granic. Konferencja pn. „Zagrożenia duchowe we współczesnym świecie” odbędzie się w naszym kościele 2 lutego (sobota) po Mszy św. o godz. 18:00.