Ogłoszenia III Niedziela Adwentu 13. 12. 2020 r.

Dziś rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które prowadzi Ks. Marian Wyrwa- proboszcz parafii Białopole. Plan:

Poniedziałek, Wtorek- Dzień Sakramentu Pojednania i Pokuty (pół godziny przed Mszą św.)

godz. 9.00 Msza św. z udziałem dzieci

11.00 Msza św. z nauką ogólną

17.00 Msza św. z nauką ogólną

18.30 Msza św. z nauką ogólną

Spowiedź św. tylko we wtorek!

1. Od środy zapraszamy do udziału w Nowennie przed Uroczystością Bożego Narodzenia. W środę po Mszy o 18 a w pozostałe dni 15 minut przed Mszą św. wieczorową.
  2. Roraty w tym tygodniu środa i sobota o godz. 7.00
  3. Odwiedziny chorych w sobotę 19 grudnia od godz. 9.00. Prosimy o zapisywanie chorych
  4. 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 8:00 Msza św. zbiorowa za naszych bliskich zmarłych. Imiona można przynosić do zakrystii zapisane na kartkach.
  5. Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu rekolekcji i produkty żywnościowe ofiarowane do kuchni: pieczywo, ciasta, owoce, warzywa, wędliny. Bóg zapłać.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę oraz indywidualne:5×100, 300, 500, 650, 1000zł.
  7. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Zygmunta Szwajkowskiego oraz śp. Teresę Kalitę.
  8. Wychodząc z kościoła można nabyć świece Caritas w cenie 6 zł oraz nasze kalendarze parafialne w cenie 10zł. Opłatki są do nabycia w zakrystii i kancelarii parafialnej
  9. Do wystawionych koszy w kościele w tym tygodniu można składać dary żywnościowe , z których drużyna Alberta zrobi paczki. Następnie paczki zostaną zawiezione do osób potrzebujących.
  10. W przyszłą niedzielę Misja Afryka organizuje akcję „Pierniki dla Kinnii”, w czasie której będą rozprowadzane świąteczne pierniki, pakowane z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na odzież i buty dla dzieci i młodzieży z Kinnii i okolicznych wiosek. Zapraszamy do włączenia się w akcję. Jednocześnie dziękujemy za wsparcie zakończonej w piątek akcji „Gwiazdka dla Kinnii”. Zebraliśmy 280% procent zakładanej kwoty, czyli ponad 10tys. zł. Za uzbierane pieniądze jeszcze przed świętami zostaną zakupione prezenty świąteczne i żywność.
  11. Za tydzień w niedzielę nasza młodzież będzie rozprowadzać sianko na stół wigilijny