Ogłoszenia III Niedziela Adwentu 17. 12. 2023 r

1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które prowadzi Ks. Dariusz Snochowski

Plan rekolekcji:

Poniedziałek, Wtorek- Dzień Sakramentu Pojednania i Pokuty (pół godziny przed Mszą św.)

godz.:  09.00 Msza św. z udziałem Katolickiej Szkoły Podstawowej

11.00 Msza św. z nauką ogólną

17.00 Msza św. z nauką ogólną

18.30 Msza św. z nauką ogólną

Spowiedź św. tylko we wtorek!

1. Trwamy w Nowennie przed Uroczystością Bożego Narodzenia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy po Mszach św. wieczorowych.
  2. Zapraszamy na Roraty w środy i soboty o godz. 6:30. Dzieci w środy po roratach zapraszamy na poczęstunek.
  3. Msza św. w 30 dzień za śp. Teresę Jewuła- w czwartek o godz. 6:30
  4. Odwiedziny chorych w sobotę 23 grudnia od godz. 9.00. Prosimy o zapisywanie chorych.
  5. Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu rekolekcji i produkty żywnościowe ofiarowane do kuchni.
  6. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na prace w parafii i na paczkę dla bliźniego: 5×100, 2×200, 300, 2×500, 1000zł, 3013 zł- z racji rekolekcji w Kryłowie oraz ….. z racji rekolekcji w Sitańcu
  7. Przy bocznym wyjściu z kościoła znajduje się kosz na żywność na akcję „Paczka dla bliźniego”. Zachęcamy aby przynosić i dzielić się żywnością długoterminową, artykułami chemicznymi i zabawkami.
  8. Opłatki są do nabycia w zakrystii i kancelarii parafialnej
  9. Grupa młodzieżowa rozprowadza sianko na stół wigilijny. Ofiary z tej racji przeznaczone będą na wsparcie funduszu młodzieżowego
  10. Świece Caritas są przy wyjściach z kościoła w cenie 8 zł.
  11. W sobotę 23 grudnia wolontariusze Spichlerza św. Brata Alberta zapraszają na „Wigilię z potrzebującymi”. Zachęcamy do przyjścia, podzielenia się opłatkiem i spędzenia czasu z osobami korzystającymi ze Spichlerza. Rozpoczęcie o godzinie 12:00 w części szkolnej.
  12. W niedzielę za tydzień Wigilia Narodzenia Pańskiego. Msza św. zbiorowa w intencji zmarłych o godz. 12. Kartki z imionami zmarłych można przynosić do zakrystii. Nie będzie Mszy św. o godz. 17. Pasterka o godz. 24. Taca z Pasterki przeznaczona na Fundusz Obrony Życia
  13. Prasa katolicka, kalendarze parafialne