Ogłoszenia – Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2022 r.

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego
  2. Dziś, wspieramy ofiarami na tacę WSD. Dziękujemy diakonowi Arturowi za głoszone dziś słowo Boże
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego- w poniedziałek o godz. 19
  4. Spotkanie Rady Parafialnej- w czwartek o godz. 19
  5. Zbiórka kandydatów na ministrantów- w piątek o godz. 16, a ministrantów o 16:40
  6. W najbliższy piątek zapraszamy na Wieczór chwały: o 18 Msza św. a po niej nabożeństwo Eucharystyczne zakończone indywidualnym błogosławieństwem.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Na Mszy św. o godz. 12.00 będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa Opłatków na stół wigilijny.
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 17
  9. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na budowę domu parafialnego, na Spichlerz i prace w parafii: 4×100, 2×200, 300, 2×500, 1000zł
  10. Msza Święta w 30 dzień po śmierci za śp. Janusza Kostrubca- w piątek o godz. 7
  11. Wczoraj odbył się etap rejonowy Halowej Piłki Nożnej LSO. Bardzo się cieszymy że nasi ministranci zajęli pierwsze miejsce i awansowali do finału diecezjalnego a lektorzy młodsi drugie miejsce. Na ręce ks. Mateusza serdecznie gratulujemy naszym sportowcom.