Ogłoszenia – Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata 26.11.2017 r.

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Na Mszy św. o godz. 12.00 będzie miał obrzęd błogosławieństwa Opłatków na stół wigilijny.
  2. Osoby roznoszące opłatek zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 18.40
  3. W tym tygodniu Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca, możliwość spowiedzi w dni powszednie pół godziny przed Mszą św. wieczorową. W Pierwszy piątek Msze św. o godz. 6.30, 7, 9.00 z udziałem Szkoły katolickiej i o godz. 18.00.
  4. W pierwszy piątek i Sobotę nabożeństwa Eucharystyczne po Mszy św. o godz. 18.00 do godz. 20.15.
  5. Za tydzień pierwsza Niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 12.00.
  6. Za tydzień w niedzielę będzie „Dzień otwarty Szkoły katolickiej”. Zapraszamy zainteresowanych do zwiedzania i zapoznania się z ofertą naszej szkoły
  7. Dziękujemy panu Marianowi naszemu organiście za ofiarną 17 letnią służbę w naszej parafii, wytrwałość, troskę o rozśpiewanie parafian, założenie i prowadzenie chóru parafialnego, uśmiech, piękne świadectwo życia i wiary. Życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki św. Brata Alberta, zdrowia i łask w dalszej posłudze. Zapraszamy !!!
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła 100, 200zł
  9. Za tydzień będziemy rozprowadzać kalendarze Katolickiego Radia Zamość i nasze parafialne kalendarze w cenie ok 12 zł jako cegiełka na nasz kościół.