Ogłoszenia I Niedziela Wielkiego Postu 10.03.2019 r.

1. Dziękuje ks. Mariuszowi Pastuszakowi- naszemu rodakowi za dzisiejszą obecność, modlitwę i głoszone słowo Boże
2. Dziś po Mszy o 12 spotkanie z rodzicami i dziećmi przed I komunią św., a po Mszy o 17 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, a także spotkanie z osobami, które chcą się zaangażować w pomoc przy naszej Jadłodzielni.
3. Zapraszamy na Gorzkie Żale, dziś o godz. 16.30, Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.00.
4. We czwartek konferencja dla narzeczonych o godz. 17
5. Zamojska Grupa Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę zaprasza na Mszę św. do kościoła św. Katarzyny w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godz. 17.00.
6. Wszystkich uczestników pielgrzymki do Ziemi świętej z pierwszej grupy zapraszam na spotkanie za tydzień na Mszę św. o godz. 17 i po Mszy podsumowanie wyjazdu
7. Dziś w drugą niedzielę miesiąca, dziękujemy za Dobrodziejów naszego kościoła, budującej się plebani i ofiary składane na tacę, oraz indywidualne