Ogłoszenia Uroczystość Bożego Narodzenia 2023

1. Dziękujemy za Życzenia Bożonarodzeniowe od instytucji państwowych, samorządowych, grup, stowarzyszeń i pojedynczych osób
  2. Dziękujemy panu Tomaszowi za ofiarowanie choinek, panu Markowi za siano.

Dziękuję za udekorowanie kościoła: Pani Małgorzacie i naszym niezawodnym panom: Zbigniewowi, Jerzemu, Andrzejowi i Waldemarowi.

Dziękuję Panu Andrzejowi- naszemu kościelnemu za ogrom pracy jaki włożył w tych ostatnich dniach aby przygotować nasz kościół na święta. Naszej  młodzieży i LSO dziękuje za pomoc przy dekorowaniu

Dziękuję naszemu chórowi wraz z panem Mariuszem za piękne śpiewy. Dziękuję naszym kapłanom: ks. dyrektorowi Mariuszowi, ks. Pawłowi, ks. Mateuszowi, ks. Stanisławowi za wielkie zaangażowanie w to, abyśmy pięknie przeżyli te święta zarówno duchowo jak i zewnętrznie.

1. Dziękuję naszym dobroczyńcom za ofiary, dzięki którym mogliśmy prowadzić prace w naszym kościele a także za dary żywnościowe zarówno na plebanie jak i do Spichlerza. Dziękuję naszym Wolontariuszom Spichlerza, na czele z koordynatorami: Panią Anią i ks. Pawłem, którzy nie szczędzili swojego czasu, sił i cierpliwości aby przygotować dary osobom potrzebującym oraz zorganizować wigilię dla osób korzystających ze Spichlerza Zostało przygotowanych około 200 paczek.
  2. Dziś Msze św. o godz.: 9.00, 10.30, 12.00 i 17. Jutro Msze św. o godzinie 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 – chrzcielna i 17.00. Będziemy błogosławić owies

Życzymy wszystkim naszym Parafianom i miłym Gościom aby Nowonarodzony Jezus opromieniał naszą codzienność swoim Błogosławieństwem, Pokojem, Radością i Miłością, abyśmy potrafili szukać tego, co łączy i przybliża do siebie nawzajem. Niech to Boże Narodzenie dzięki naszej dobroci, miłości i przebaczeniu trwa każdego dnia. Radosnego i błogosławionego świętowania