Ogłoszenia – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela: XII Niedziela Zwykła 24. 06. 2018 r.

1. Piotrowi dziękujemy za dzisiejszą obecność i głoszone słowo Boże. Jego posługę misyjną na Madagaskarze można wesprzeć ofiarami do puszki.
  2. Sanktuarium w Krasnobrodzie zaprasza na uroczystości Odpustowe ku czci Matki Bożej Jagodnej 1 – 2 lipca. Zapraszamy do zapisywania się na pieszą pielgrzymkę która wyruszy z naszej parafii 1 lipca o godz. 6.30 rano. Biuro pielgrzymkowe czynne w godzinach: 16-19 od poniedziałku do soboty w Sali przy kościele.
  3. W piątek, Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Taca przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Po Mszy wieczorowej Wieczór chwały.
  4. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 12.00.
  5. Za tydzień taca na WSD.
  6. Jeszcze raz pragnę bardzo serdecznie podziękować za włączenie się w przygotowanie odpustu parafialnego. Dziękuję za dary żywnościowe, pieczywo, paniom za pomoc w kuchni, dekorację przy ołtarzu. Dziękuję za zorganizowanie procesji: grupom modlitewnym, panu kościelnemu, panom niosącym baladachim i podtrzymującym kapłana, dziewczynkom za sypanie kwiatków, młodzieży, ministrantom i lektorom, naszemu chórowi parafialnemu wraz z panem Mariuszem, i księżom wikariuszom: Łukaszowi i Krzysztofowi za ogrom pracy, jaki włożyli by te wszystkie nasze wydarzenia parafialne przebiegły jak najpiękniej.
  7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła i domu parafialnego:50, 100, 400, 500zł
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.