Ogłoszenia V Niedziela Wielkiego Postu 17.03.2024 r.

1. Na Gorzkie żale zapraszamy na 16:30
  2. Uroczystość św. Józefa- we wtorek. Po Mszy św. o godz. 18 zapraszamy na Adorację ze św. Józefem w czasie której nastąpi Odnowienie zawierzenia św. Józefowi.
  3. Spotkanie Grupy młodzieżowej- w środę o godz. 19:30
  4. Droga krzyżowa- w piątek o 16:15- dla dzieci i o 17:15 dla dorosłych
  5. Zapraszamy na modlitwę w intencji naszej Ojczyzny w najbliższy piątek. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18 a następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, adoracja w ciszy i modlitwy przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli zakończone błogosławieństwem o godz. 21.
  6. W sobotę od godz. 9 będziemy odwiedzać chorych, których można zapisywać w zakrystii
  7. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 11
  8. Hala dla ministrantów w sobotę o 14:30
  9. Parafia Świętej Bożej Opatrzności zaprasza na Misterium Męki Pańskiej w sobotę 23 marca o godz. 19, w amfiteatrze przy Nowej Bramie Lubelskiej. Szczegóły na plakatach
  10. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową- poświęcenie palm na każdej Mszy św.
  11. Za tydzień ofiary do puszek na kwiaty do Grobu Bożego
  12. Spotkanie dla młodzieży bierzmowanej- w niedzielę z tydzień po Mszy św. wieczorowej
  13. Bóg zapłać za ofiary indywidualne przeznaczone na prace w nasze wspólnocie oraz Spichlerz: 4×100, 200, 12 000zł.
  14. Administracja cmentarza przy ul. Peowiaków prosi o wcześniejsze prowadzenie prac porządkowych na cmentarzu przed Wielkanocą oraz składanie śmieci w miejscu do tego wyznaczonym.
  15. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: śp. Cecylię Kołcon, Ewę Budzińską, Stanisława Borkowskiego, Jerzego Kosa.
  16. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Władysławę Pupiec – w czwartek o godz. 6:30
  17. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej
  18. Tradycyjnie organizujemy pielgrzymkę na Święto Miłosierdzia Bożego do Częstochowy i Łagiewnik w dniach 6-7 kwietnia br. Wyjazd w sobotę 6 kwietnia o 4:30 rano. Koszt 180zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Zaiczka- 80zł
  19. Zapraszamy do udziału w kiermaszu wielkanocnym przygotowanym przez Wolontariuszy naszego Spichlerza. Przy bocznym wejściu do kościoła można nabyć ozdoby wielkanocne. Dochód przeznaczony na „Paczki dla bliźniego”