Ogłoszenia XX Niedziela Zwykła 19. 08. 2018 r.

1. Dziś gościmy w naszej parafii ks. Pawła Martyniuka, który na co dzień posługuje na misjach w Kazachstanie. Po Mszach św. będzie można go wesprzeć ofiarą do puszki
  2. Pragnę bardzo serdecznie powitać w naszej wspólnocie parafialnej ks. Mariusza Skakuja- nowego dyrektora Szkoły Katolickiej. Cieszę się, że ks. Mariusz będzie mieszkał i posługiwał w naszej parafii, dzięki czemu grono naszych kapłanów powiększy się do 5. Dziś możemy ks. Mariusza bardziej usłyszeć niż zobaczyć, gdyż zastępuje naszego pana Organistę, który jest na urlopie. Cieszę się, że od początku możemy korzystać z talentów ks. Dyrektora w naszej parafii i mam nadzieje, ze będzie czuł się jak u siebie.
  3. W dniach 21-24 sierpnia- Exodus Młodych w Zwierzyńcu. Zachęcamy młodzież do udziału.
  4. W środę 22 sierpnia kolejne nabożeństwo do św. Rity w parafii Świętej Bożej Opatrzności
  5. W piątek, Odpust w Parafii Sitaniec, główna Msza św. o godzinie 12.00.
  6. Za tydzień 26.08.2017 r. na cmentarzu przy ul. Peowiaków Msza św. o godz. 16.00.
  7. Dziękujemy za ofiary na kościół
  8. Dziękuję panom: Jerzemu, Waldemarowi, Markowi i Andrzejowi za przywiezienie ławek do naszego kościoła. W najbliższych tygodniach pojawią się kolejne
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  10. W najbliższy piątek konferencja chrzcielna o godz. 18.45 w Sali nr 3.