Ogłoszenia XXIV Niedziela Zwykła, 13.09.2020 r.

1. Piotrowi Brodziakowi- Dyrektorowi Wydziału Wychowania Katolickiego naszej Kurii dziękujemy za dzisiejsza obecność, modlitwę, głoszone słowo Boże
  2. Dziś po Mszy o 12 spotkanie z rodzicami i dziećmi przed I Komunią św., która odbędzie się 18 października br. w naszej parafii
  3. Dziś, odpust w parafii św. Krzyża w Zamościu
  4. Dziś zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Ziemi Świętej
  5. Dziś kolejne nabożeństwo fatimskie: 16.15 różaniec, 17 Msza św. a następnie modlitwy przy figurze MB Fatimskiej i procesja wokół kościoła
  6. W środę o 6.30 Msza św. miesięczna za ks. Jana Borowskiego
  7. Zbiórka ministrantów w środę o godzinie 17.
  8. Zarząd Osiedla Majdan informuje, że w związku z planowaną likwidacją przejazdu kolejowego na Osiedlu Majdan odbędzie się zebranie konsultacyjne w czwartek 17 września o godz. 17 w Katolickiej Szkole Podstawowej na ul. Sikorskiego 11. Prosimy o przybycie zainteresowane osoby.
  9. Narzeczeni mają konferencje z księdzem w każdy czwartek o godz. 17
  10. Spotkanie przed bierzmowaniem za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 17
  11. EDK w naszej parafii odbędzie się 30 października w piątek. Szczegóły wkrótce.
  12. Spotkanie wolontariuszy Spichlerza Św. Brata Alberta w czwartek po Mszy Świętej wieczorowej.
  13. Można się zapisywać na pielgrzymkę do Kodnia, która odbędzie się w najbliższą sobotę. Wyjazd o 7.30 rano. Koszt 60zł
  14. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, oraz indywidualne i na konto parafialne. W ostatnim tygodniu wpłynęły ofiary: 100, 2×200, 1000, 2000zł. Od następnego tygodnia wznawiamy prace przy budowie plebanii.