Ogłoszenia XXIX Niedziela Zwykła 18.10.2020 r.

1. Dziś w naszej parafii na Mszy św. o godz. 12 Pierwsza Komunia św. dzieci
  2. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w naszym kościele w niedzielę o godz. 16.15, w dni powszednie o godz. 17.15. Możliwość spowiedzi codziennie od 17.15.
  3. Zachęcamy do modlitwy różańcowej za zmarłych w listopadzie. Kartki wypominkowe można przynosić do zakrystii wtedy będą czytane według wyznaczonej daty, a złożone na tacę losowo. Koperty z kartkami wypominkowymi, są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.

SYMPOZJUM

• Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio w Zamościu
  • Wydział Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu
  • Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Zamościu
  • Akademia Ignatianum w Krakowie, Katedra Psychologii Społecznej i Komunikacji Interpersonalnej

serdecznie zapraszają na Sympozjum “Totus Tuus. Realizacja nauczania św. Jana Pawła II dzisiaj”, które odbędzie się w kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu w czwartek 22 X 2020r.

W programie:

Msza Święta o godz. 17:00- Różaniec o 16:15

– po Mszy wykłady naszych wybitnych prelegentów: ks. Prof. Sławomira Nowosada i ks. Dra Jerzego Smolenia.

Jest też możliwość uczestnictwa online: przez youtube naszej parafii i KRZ.

Zapraszamy.

1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę na potrzeby misji

MISYJNE SERCA

Dzieci z Kenii, ze szkoły, którą Katolicka Szkoła i nasza parafia obejmuje wsparciem, wracają właśnie, po półrocznej nieobecności do szkoły. Dzieci z Madagaskaru, z miejscowości Ambato, po raz pierwszy pójdą za chwilę do szkoły, którą wspólnymi siłami udało nam się dla nich wybudować.

Brakuje im jednak podstawowych przyborów szkolnych, a dodatkowo sytuacja związana z koronawirusem powoduje, że panuje tam straszny głód.

W dzisiejszą niedzielę misyjną przygotowaliśmy dla Was serduszka-breloczki, które po Mszy Świętej można nabyć za kwotę min. 5zł. Każda wrzucona złotówka będzie przeznaczona na zakup jedzenia i przyborów szkolnych.

Za Wasze otwarte serca bardzo dziękujemy.

1. Dziękujemy za ofiary na budowę naszej plebanii składane na tace oraz te indywidualne 50zł, 100, 3x200zł, 300zł, 2x1000zł, 720 zł na bezdotykowe dozowniki na wodę święconą, 1120zł od rodziców dzieci komunijnych
  2. Przypominam o zasadach bezpieczeństwa, obowiązku zakrywania nosa i ust które nas obowiązują
  3. Prasa katolicka: Niedziela, Miłujcie się