Ogłoszenia XXIX Niedziela Zwykła 23.10.2016 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy głoszą Chrystusa w najdalszych zakątkach świata. Bóg zapłać za ofiary na tacę, na potrzeby misji.
  2. Dziś na Mszy św. o godz. 12 rozpoczniemy wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Zamościu Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, którego hasło z racji roku św. Brata Alberta brzmi: „Bądź dobry jak chleb”. Zachęcamy do zapoznania się na stronie internetowej MDKu z wydarzeniami, które z tej racji będą organizowane i do uczestnictwa
  3. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w naszym kościele w niedzielę o godz. 16.15, w dni powszednie o godz. 17.15. Możliwość spowiedzi codziennie od 17.15.
  4. Zachęcamy do modlitwy różańcowej za zmarłych, wypominki w naszej parafii będą czytane w listopadzie w dni powszednie o godz. 17.15, w niedzielę o godz. 16.15, kartki wypominkowe można przynosić do zakrystii wtedy będą czytane według wyznaczonej daty, a złożone na tacę losowo. Koperty z kartkami wypominkowymi, są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
  5. Z naszego kościoła jest transmitowana Msza św. przez KRZ w każdy poniedziałek o godz. 18.00.
  6. Za tydzień taca na budownictwo sakralne, w naszej parafii decyzją ks. Biskupa ofiary złożone na tace, są przeznaczone na nasz, budujący się kościół.
  7. W Piątek konferencja dla rodziców i chrzestnych o godz. 18.45 w sali nr. 3.
  8. Dziękuję za ofiary na kościół indywidualne i na konto: 500, 100
  9. Zapraszamy na Wieczór Chwały w piątek jest, to modlitwa przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz. 18.00.
  10. Msza św. w 30 dzień od śmierci za Romualda Redera – w piątek o 6:30
  11. Wczoraj zostały rozegrane zawody dekanalne LSO w piłce nożnej halowej i nasi ministranci z klas 3-4 oraz 5-6 zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach i awansowali do etapu rejonowego. Wszystkich ministrantów zapraszamy w najbliższą sobotę na zbiórkę na godz. 14. Będzie niespodzianka!