Ogłoszenia XXVII Niedziela Zwykła 08.10.2017 r.

1. Dziś obchodzimy XVII Dzień Papieski, zbiórka do puszek na dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. W piątek 13 października nabożeństwo fatimskie, rozpocznie się o godz. 17.15 różańcem, o godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. procesja z Figurą Matki Bożej.
  3. W piątek spotkanie młodzieży przed sakramentem bierzmowania o godz. 15.30 Konferencja dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy św. i procesji w Sali nr 3.
  4. W najbliższy piątek zakończenie peregrynacji Krzyża św. Jana Pawła II w Konkatedrze w Lubaczowie.
  5. W sobotę, 14 października, Dzień Edukacji Narodowej. Z tej racji dziś w naszym kościele o godz. 17 będzie odprawiona Msza św. w intencji nauczycieli, katechetów i pracowników szkół. Po Mszy będzie akademia o św. Bracie Albercie przygotowana przez uczniów naszej Szkoły Katolickiej. Bardzo serdecznie zapraszam.
  6. Zachęcam do uczestnictwa w modlitwie różańcowej, w naszej parafii nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.15, w niedzielę o godz. 16.15.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na prace w naszym kościele i te indywidualne i na konto parafialne 50 i 150
  8. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy Pana Mariusza Gierę, którego na Mszy nie widzimy, ale za to bardzo dobrze słyszymy. Pan Mariusz od 1 października jest naszym organistą. Życzymy opieki św. Cecylii w posłudze u nas.
  9. Wychodząc z kościoła można nabyć prasę katolicką: Niedziela, w której znajdziemy dodatek o Nowennie Pompejańskiej
  10. Msza św. 30 dzień po śmierci za Antoniego Smyk – środa g. 6.30
  11. Przez ostatnie 4 lata przeżyliśmy wspólnie bardzo wiele radosnych chwil, ale były też momenty bardzo smutne, jak chociażby pogrzeb ks. Proboszcza Jana. Myślę, że te radości, jak i smutki jeszcze bardziej nas scaliły jako wspólnotę parafialną.
    Pragnę Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za te wszystkie wyrazy życzliwości, pamięci i troski w związku najpierw z chorobą, a potem ze śmiercią mojego taty śp. Jana Mazurka. Nie da się wyrazić słowami jak bardzo jestem Wam wdzięczny za tak liczną obecność na pogrzebie, za piękne śpiewy chóru, przygotowaną liturgię słowa, pomoc w organizacji wyjazdu, każdy telefon i sms, za zamówione Msze św. i te modlitwy indywidualne w intencji mojego taty- jeszcze raz składam wielkie Bóg zapłać.