Ogłoszenia XXVIII Niedziela Zwykła 15.10.2017 r.

1. Dziś, w Kościele Katolickim w Polsce jest liczenie wiernych, którzy biorą udział w Mszach św. i przystępują do komunii św.
  2. W najbliższą środę z racji roku św. Brata Alberta odbędzie się w naszej parafii Konferencja Księży Dziekanów naszej Diecezji
  3. We środę obchodzimy święto św. Łukasza Ewangelisty – imieniny ks. Łukasza. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji o godz. 18.00.
  4. We czwartek od godz. 16.30 w auli naszej Szkoły Katolickiej odbędzie się Sympozjum poświęcone św. Bratu Albertowi. Bardzo serdecznie zapraszamy
  5. W sobotę 21 października o godz. 10 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  6. W najbliższą sobotę wszystkich ministrantów zapraszamy na rozgrywki dekanalne ministrantów w piłce nożnej do hali sportowej w Sitańcu. Rozpoczęcie o godz. 9.00.
  7. Za tydzień ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na potrzeby misyjne
  8. Za tydzień w parafii Świętej Bożej Opatrzności odbędzie się nabożeństwo wprowadzenia relikwii św. Rity. Początek od godz. 16.30. cały program jest wywieszony na plakatach
  9. Dziękuję za ofiary złożone tydzień temu na tacę oraz indywidualne i na konto parafialne: 6×100, 200 i 2x500zł. Bóg zapłać
  10. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  11. Kartki wypominkowe można pobrać ze stolików wychodząc z kościoła, wypełnione można przynosić do zakrystii gdzie otrzymamy informację o dniu kiedy będą czytane, wypominki złożone na tacę będą odczytane losowo.
  12. W ubiegłym tygodniu zmarł Stanisław Grela. Msza św. pogrzebowa jutro o godz. 12 Msza św. w 30 dzień śm. za Ryszarda Winiarskiego w środę o godz. 6.30, za ks. Jana miesięczna w poniedziałek o godz. 6.30 i za Jana Mazurka – od parafian św. Brata Alberta w piątek o godz. 18.