Ogłoszenia XXXII Niedziela Zwykła 05.11.2017 r.

1. Dziękujemy ks. Sylwestrowi Zwolakowi – dyr. WDO – za dzisiejszą obecność, modlitwę i głoszone słowo.
  2. Dziś, Pierwsza Niedziela Miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Zachęcam do modlitwy za zmarłych, różaniec wypominkowy dziś o godz. 16.15, w dni powszednie o godz. 17.15. Kartki wypominkowe można przynosić do zakrystii i wskazać dzień czytania.
  4. W czwartek dzień szczególnej modlitwy za Papieża z racji na święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  5. W sobotę, 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości, dzień modlitw za Ojczyznę, Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej, aby w ten sposób uczcić 99 rocznicę odzyskania niepodległości.
  6. Za tydzień, Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, Puszka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  7. Za tydzień druga niedziela miesiąca, taca na prace prowadzone w naszym kościele.
  8. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w piątek o godz. 15.30.
  9. Konferencja chrzcielna w piątek o godzinie 18.40 w Sali nr 3.
  10. Gratuluję naszym ministrantom z klas 3-4 oraz 5-6, którzy wczoraj zajęli 2 i 3 miejsce w turnieju rejonowym LSO. Niestety nie wystarczyło to do awansu na finał diecezjalny, ale chłopcy walczyli bardzo dzielnie!
  11. 19 listopada jest organizowana pielgrzymka do Łagiewnik z racji 1 rocznicy aktu Intronizacji Pana Jezusa. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.
  12. Dziękuję za ofiarę 10 000zł na poczet nowych organów, które w tym tygodniu będą zainstalowane w naszym kościele.
  13. Zachęcam do nabywania Tygodnika Katolickiego Niedziela, jest też Rycerz Niepokalanej.