Ogłoszenia XXXII Niedziela Zwykła 06.11.2022 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych
  2. Spotkanie Kręgu Biblijnego- w poniedziałek o godz. 19.
  3. Spotkanie formacyjne członków Apostolatu Złotej Róży- w czwartek po Mszy św. wieczorowej czwartek
  4. W piątek 11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz. 7, 9, 18.

Stosownie do decyzji Konferencji Episkopatu Polski podjętej na 393. Zebraniu Plenarnym KEP, które odbyło się w Kamieniu Śląskim w dniach 11-12 października 2022 r., Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek udzielenia dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w dniu 11 listopada 2022 r. zgodnie z kan. 87 oraz 1250 i 12512 Kodeksu Prawa Kanonicznego.

Dyspensa dotyczy wszystkich diecezjan i innych osób przebywających w tym dniu na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Jednocześnie Ksiądz Biskup zachęca do podjęcia dobrowolnych czynów miłosierdzia

1. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Chrystusa Króla, w naszej parafii po różańcu wypominkowym, który w niedzielę jest o godz. 16.15, dni powszednie o godz. 17.15
  2. Diecezjalne Duszpasterstwo Kobiet zaprasza na pierwsze z cyklu spotkań dla pań. Temat spotkania: „Kobieta według zamysłu Boga”. Odbędzie się ono w sobotę 12 listopada o godz. 19 w naszej parafii. Diecezjalny Duszpasterz kobiet- nasz ks. Paweł serdecznie zaprasza.
  3. Za tydzień ofiary ta tacę przeznaczone będą na budowę domu parafialnego
  4. W niedzielę 13 listopada przypada VI Światowy Dzień Ubogich. Z tej racji wolontariusze Spichlerza św. Brata Alberta organizują „Dzień ze Spichlerzem”. Każdy z nas zaproszony jest do Spichlerza aby poczęstować się ciastem, ciepłą herbatą, a także dowiedzieć się, jak funkcjonuje Spichlerz. Jeśli ktoś chce pomóc w organizacji tego wydarzenia- np. upiec ciasto- prosimy o zgłaszanie się do ks. Pawła.
  5. Dziękujemy za indywidualne na prace w parafii: 50, 100, 300, 750zł
  6. W ostatnim tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Elżbiety Bojarczuk oraz śp. Marianny Ćwik
  7. Msze św. w 30 dzień po śm. za śp.: Hannę Tymurę- we wtorek o godz. 6:30, za śp. Kazimierza Stecia- w środę o godz. 7
  8. Prasa katolicka: Niedziela