Trójcy Świętej 30.05.2021r.

1. Dziś odpust w parafii Świętej Boże Opatrzności
  2. Dziś o godz. 15 rozpocznie się modlitwa o urodzaje na Osiedlu Majdan. Początek przy krzyżu na wylocie do Szopinka
  3. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18 ks. Bp Mariusz Leszczyński udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży
  4. W środę modlitwa w intencji dusz czyśćcowych na Mszy św. o godz. 18. Będzie ks. Prałat Eugeniusz Derdziuk
  5. W czwartek, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 17. Po Mszy św. o godz. 9.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. W tym roku pójdziemy z procesja nową trasą: ulicami Sikorskiego, Graniczną, Swobodną, Miodową, Ludową i powrót ulicami Swobodną, graniczną i Sikorskiego do kościoła. Proszę mieszkańców naszej parafii o przygotowanie trasy procesji oraz wystrój ołtarzy, udekorowanie domów. Na czas procesji usuńmy auta stojące na ulicy. Konstrukcje ołtarzy i brzózki będą rozwiezione rano w Boże Ciało około godz. 6.00. Proszę przygotować figury, chorągwie, zapraszam panów do niesienia baldachimu, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do niesienia różańca.

Pierwszy ołtarz na skrzyżowaniu ulicy Swobodnej i Miodowej (mieszkańców tych ulic proszę o przygotowanie ołtarza).

Drugi ołtarz przy Krzyżu na skrzyżowaniu ulic Pszenicznej i Ludowej (mieszkańców tych ulic proszę o przygotowanie ołtarza).

Trzeci ołtarz na ulicy Granicznej naprzeciwko ul. Letniej przy wejściu na ogródki działkowe (mieszkańców ul. Letniej proszę o przygotowanie ołtarza).

Czwarty przy kościele proszę Mieszkańców ul. św. Brata Alberta o przygotowanie.

1. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
  2. W Pierwszy Piątek Msze św. o godz. 6:30, 7, 8:30, 18. Adoracja w piątek i sobotę po Mszy św. wieczorowej do godz. 20:15
  3. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 12 zmiana tajemnic różańcowych, a następnie konferencja s. Anny Czajkowskiej w sprawie Apostolatu modlitwy za dusze czyśćcowe. Będą do nabycia książki s. Anny
  4. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła: 3x300zł.
  5. Prasa katolicka