X Niedziela zwykła 10.06.2018

1. Dziś o godz. 15 rozpoczynamy Festyn rodzinny- zapraszamy. Nie ma Mszy św. o godz. 17. Na festynie można będzie się zapisać na pieszą pielgrzymkę do Krasnobrodu 1 lipca, którą organizuje nasza parafia.
  2. W poniedziałek 11 czerwca Narodowy Kongres trzeźwości- początek o godz. 9- Msza św. w kościele MB Królowej Polski.
  3. We wtorek, 12 czerwca, 19 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Zamościu. Na Rynku Wielkim Koncert Papieski „Santo Subito w wykonaniu Piotra Rubika. W tym dniu o godz. 18, 5 kandydatów z naszej parafii przyjmie posługę Lektorską w Katedrze Zamojskiej.
  4. 13 czerwca o godz. 17.15 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie, różaniec, litania do Serca Jezusowego, nowenna, Msza św. o godz. 18.00 po niej modlitwy fatimskie i procesja z figurą Maryi wokół kościoła.
  5. W sobotę 16 czerwca od godz. 13 będzie w naszej parafii zbiórka makulatury na studnie dla Afryki. Makulaturę można przynosić do bocznych drzwi dawnej kaplicy.
  6. W tym tygodniu modlimy się nowenną do św. Brata Alberta, gdyż za tydzień w naszej parafii odbędą się Uroczystości Odpustowe. Główna Msza św. z Procesją Eucharystyczną o godz. 12.00. Przewodniczył Eucharystii będzie i słowo Boże wygłosi ks. prof. Sławomir Nowosad
  7. Stowarzyszenie na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną dziękuje naszym parafianom za dar serca w kwocie: 1567, 56zł, który został zebrany w ostatnią niedzielę
  8. Mieszkańcom ulic Dembowskiego, św. Brata Alberta i Atamanowa dziękuję za piękne kwiaty w czasie zakończenia oktawy Bożego Ciała, które teraz możemy podziwiać przy ołtarzu.
  9. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby naszego kościoła i indywidualne: 3×100, 120, 170, 3×200, 200dolarów USA, 400, 500, 700, 1000zł.
  10. Msza w 30 dzień śm. za śp. Małgorzatę Kuźniarz- wtorek g. 7, w sobotę Msza św. za ks. Jana Borowskiego o godz. 6.30 i w niedzielę o godz. 12- of. mieszkańców przygotowujących drugi ołtarz w czasie Bożego Ciała.