Exodus Młodych 2017

Exodus Młodych odbędzie się w tym roku w dniach 4-7 lipca 2017 r. w Zwierzyńcu, pod hasłem „Idźcie i głoście”. Jest to spotkanie Młodzieży w Diecezji Zamojsko Lubaczowskiej – czas rekolekcji, koncertów, nabożeństw i warsztatów pod namiotami. W związku z tym zaproszono wielu ciekawych gości (ks. Piotr Glas – egzorcysta z Anglii, odpowiedzialny m.in za Wielką Pokutę w Częstochowie, Ania Golędzinowska – nawrócona modelka, Marcin Zieliński – charyzmatyk, modlący się o uzdrowienie, Ks. Paweł Krężołek – duszpasterz celebrytów, ks. Jakub Bartczak – rapujący ksiądz, Mocni w Duchu i Owca – znane zespoły chrześcijańskie). Wszystkie informacje o programie, kosztach uczestnictwa i zapisach znajdują się na stronie internetowej: www.exodusmlodych.pl.