III Różaniec dla Matki: 26 maja 2021 r. (środa)

III Różaniec dla Matki: 26 maja 2021 r. (środa)

Z wielką radością pragniemy poinformować, że już za kilka dni – 26 maja 2021 roku – odbędzie się III RÓŻANIEC DLA MATKI. Naszym Gościem i prowadzącym tegoroczną edycję będzie o. Piotr Szczepański OFMConv, Redaktor Naczelny Rycerza Niepokalanej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej WYJĄTKOWEJ MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ w Dniu Matki:

  • Podziękujmy Maryi, naszej Mamie w Niebie, za Jej obecność i wszystkie otrzymane łaski
  • Przeprośmy za znieważenia i rany zadane Jej Niepokalanemu Sercu
  • Wspólnie módlmy się w intencji naszych mam wśród nas i tych, których już z nami nie ma

Rozpoczniemy tradycyjnie modlitwą różańcową o godz. 17:00, którą poprowadzi o. Piotr. Cieszymy się, że dzięki tej modlitewnej inicjatywie w naszej parafii powstało blisko 40 Kół Żywego Różańca rodziców za dzieci, liczących ok. 800 (!) osób. Zachęcamy przy tej okazji do włączenia się w duchową ochronę naszych dzieci odmawiając codziennie 1 dziesiątek różańca w ich intencji. Zapisywać się do KŻR rodziców za dzieci można codziennie w zakrystii, lub 26 maja podczas Różańca dla Matki.

Zachęcamy również do przyniesienia kwiatów, które podczas III Różańca dla Matki będzie można złożyć pod figurką Matki Bożej.

Poniżej publikujemy klipy wideo z poprzednich edycji Różańca dla Matki:

2020: https://fb.watch/5HarP1q8am/

2019: https://fb.watch/5Hb6ENkUDl/