PONIEDZIAŁEK 23.12.2019
- 6:30 + Czesława(k) i Ryszard Kosior i dusze w czyśćcu cierpiące
- 7:00 + Balbina Dycha (greg)
- 7:00 + Jakub Budziński (of. Guzów)
- 18:00 + Władysława (k) Krupa (5r), Danuta, Katarzyna, Daniel Zając
- 18:00 + Marek Grad (14r), Józef, Zofia, Katarzyna, Wojciech Kalita
WTOREK 24.12.2019
- 6:30 Za wstawiennictwem św. Rodziny, św. Aniołów, Archaniołów i wszystkich świętych, o Boże błog., Dary Ducha Świętego na każdy dzień w posłudze kapłańskiej dla ks. Proboszcza Marka i pokój wieczny dla ks. Jana Borowskiego
- 6:30 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Niepokalanego Poczęcia NMP dla Marii i jej rodziny
- 7:00 + Balbina Dycha (greg)
- 7:00 + Jakub Budziński
- 8:00 Msza Zbiorowa za zmarłych
ŚRODA 25.12.2019 Uroczystość Narodzenia Pańskiego
- 0:00 + Wacława , Feliks, Józef, Patryk++ z rodz. Dudenków, Jasiewiczów, Machowskich, Jankowskich
- 0:00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. , potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, Opiekę MBNP i zdrowie dla księdza Michała z racji urodzin
- 0:00 za parafian
- 0:00 + Stanisław Rodzik, Józefa(k)++ Rodzików, Wlizłów, Trojanowskich
- 0:00 + Czesława(k) i Ryszard Kosior
- 9:00 + Balbina Dycha (greg)
- 9:00 + Józefa(k), Józef, Ewa, Antoni, Katarzyna++ Pawlikowskich
- 9:00 + Barbara Surmacz (7r), Piotr Surmacz
- 10:30 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. , potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, Opiekę MBNP i zdrowie dla Juli z racji 1 rocznicy urodzin
- 10:30 Wacława(k), Feliks, Józef, Patryk++ Jankowskich
- 10:30 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. , potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, Opiekę MBNP i zdrowie dla Marcela w 1 rocznicę urodzin
- 12:00 w intencji parafii z racji 25 lecia istnienia
- 17:00 + Stanisław Szczerba, Adam ++ Szczerbów
CZWARTEK 26.12.2019 św. Szczepana
- 7:00 + Franciszek, Michał++ Piskor
- 7:00 + Balbina Dycha (greg)
- 9:00 + Wincentyna- Teresa Kurek
- 9:00 + Marta. Stanisław, Marianna, Józef, Halinka++ Mielczarków
- 10:30 o Boże bł, zdrowie, łaski dla dzieci
- 10:30 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. , potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, Opiekę MBNP i zdrowie dla Julii z racji 1 rocznicy urodzin
- 12:00 KŻR rodziców za dzieci
- 12:00 + Czesław Adamowicz (17r)
- 12:00 chrzcielna
- 17:00 + Zdzisława(k), Tadeusz, Józefa(k), Antoni++ Głąbów, Karolina, Zdzisław Gołębiowsccy
PIĄTEK 27.12.2019
- 7:00 + Mieczysław Gancarz
- 7:00 + Balbina Dycha (greg)
- 9:00 + Henryk Ferenc (of sąsiadów z ul. Osiedlowej i Górnej)
- 9:00+ Ludwik, Stanisław baran (od wnuków)
- 9:00 + Jan Michałkiewicz++ Michałkiewiczów, Marciniewiczów, Szczygłów, Pliżgów, Wojtynów
- 9:00 + Janina Czeczko++Łójów, Walichowskich, Witkowskich
- 18:00 Zbiorowa
- 18:00 + Jan Brodziak (28r), Helena, ++ Brodziaków, Rogalskich, Sędłaków
- 18:00 dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA 28.12.2019
- 6:30 + Karol Dziurdziński (32r), Alicja, Józef Dziurdzińccy
- 7:00+ Balbina Dycha (greg)
- 7:00 + dusze w czyśćcu
- 18:00 + Henryk Ferenc (of. sąsiadów z ul. Osiedlowej i Górnej)
- 18:00 + Adam Karwat, zm. z rodz. karwatów, Graszów
29.12.2019 Świętej Rodziny
- 7:00 + Balbina Dycha (greg)
- 9:00 + Bronisława(k) (5r), Michał, Edward, Krystyna++ Buraków
- 9:00 + Wanda(29r)++ Brodaczewkisch , Nastajów, Jadwiga
- 9:00 + Paweł Makuch (7r), Regina, Jan, Czesława(k)
- 10:30 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. , potrzebne łaski dla rodziny
- 10:30 + Irena Chachler
- 10:30 + Henryk Ferenc (of. sąsiadów z ul. Osiedlowej i Górnej)
- 12:00 za parafian
- 12:00 + Eugeniusz Wójcik
- 12:00 Dziękczynna za otrzymane łaski i dobrodziejstwa , za wszystko co wydarzyło się z woli Bożej w minionym roku, z prośbą o Boże Błog., opiekę dla dzieci, wnuków i całej rodziny
- 17:00 + Dariusz Kukiełka