INTENCJE U ŚW. BRATA ALBERTA W ZAMOŚCIU 13.03.2023R. – 19.03.2023R.
PONIEDZIAŁEK 13.03.2023R.
6:30 + Genowefa Łój (greg)
6:30 + Dusze w czyśćcu cierpiące
6:30 + Zofia Koprowska, Edward Koprowski, Maria, Stanisław, Helena ++ Popików i Koprowskich
7:00 + Łukasz Machalski
7:00 + Marianna (30r), Józef, Jadwiga, Zygmunt, ++ Szymalów, Janczaków, Mazurów
7:00 + Zygmunt Mazur
18:00 W intencji dziękczynnej za Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, z prośbą o owoce tego dzieła w naszych sercach, rodzinach, narodzie i całym Kościele oraz o wyniesienie na ołtarze Sługi Bożej Rozalii Celakówny przez wstawiennictwo MB Fatimskiej
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Bożeny z racji imienin oraz dla rodziny
18:00 + Maria Wysocka (greg)
WTOREK 14.03.2023R.
6:30 + Genowefa Łój (greg)
6:30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
7:00 O łaskę zdrowia dla Anny
7:00 Dziękczynna, z prośbą o Boże błog. dla księży z Parafii Św. Brata Alberta
18:00 + Danuta Kołakowska – Wróbel
18:00 + Wacława i Feliks Jankowscy, Józef i Władysław, ++ Jankowskich
18:00 + Maria Wysocka (greg)
ŚRODA 15.03.2023R.
6:30 + Barbara Mazur – od mieszkańców ul. św. Brata Alberta
6:30 + Genowefa Łój (greg)
7:00 + Teresa (8r), Kazimierz (4r) Hanc
7:00 + Janina, Henryk, Czesław Nowosad, Halina, Franciszek, Czesław Łagowscy
18:00 + Anna Dziewa (10r), Paweł i Bogdan
18:00 + Marianna Ćwik – od rodziny Kalitów
18:00 + Maria Wysocka (greg)
CZWARTEK 16.03.2023R.
6:30 + Ks. Jan Borowski
6:30 + Genowefa Łój (greg)
7:00 + Halina Michel (30 dzień po śmierci)
7:00 + Lidia Baraś –od rodziny Gałanów
7:00 + Marta Leśniak
18:00 O prawidłowy przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie
18:00 + Halina Szaniawska (8r), Tadeusz
18:00 + Maria Wysocka (greg)
PIĄTEK 17.03.2023R.
6:30 + Kazimierz Podolak
6:30 + Genowefa Łój (greg)
7:00 + Antoni Sieczkarz (r.śm), Regina
7:00 + Patryk Jankowski, Józef, ++ Jankowskich
7:00 + Konrad Walczewski – od Małgorzaty i Artura Mazurek
18:00 + Maria Wysocka (greg)
18:00 + Zbigniew Kuśmierz (imieninowa)
18:00 + Stefan (15r), Józefa(k), Jan, Mieczysław, Kazimiera(k), Edward, ++ Kozioł, ++ Koszów
SOBOTA 18.03.2023R.
6:30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
6:30 + Genowefa Łój (greg)
7:00 + Marianna Czerwieniec (31r)
7:00 + Maurycy Kłos – od Krystyny
7:00 + Józef Repeć (22r), Genowefa (5r), ++ Jopów, Nowaków, Jadwiga Młynarska
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Patryka z racji imienin i dla rodziny
18:00 + Tadeusz Farion (2r)
18:00 + Maria Wysocka (greg)
NIEDZIELA 19.03.2023R.
7:00 + Genowefa Łój (greg)
7:00 + Zofia Koszuta (4r), ++ Koszutów i Staszczuków
7:00 + Józef Piasecki (imieninowa)
9:00 + Marianna Ćwik – od Marzeny i Marka Malugów
9:00 + Maria Wysocka (greg)
10:30 + Helena Życzko
10:30 + Jan Kowal (28r), Stanisława, Mieczysław
10:30 + Emilia (4r), Bożena, Jerzy, Adam, ++ Gmitrzuk
12:00 Za Parafian
12:00 W intencji Kół Różańca św. Józefa, z prośbą o Boże błog. dla członków
12:00 + Janusz Kłonica (2r), ++ Kłonniców i Kicińskich
17:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Klaudii z racji urodzin oraz o szczęśliwe zdanie matury i wybór dobrej drogi w życiu
17:00 + Jan (26r), Katarzyna, Jan, ++ Pudłów, o Boże błog. dla rodziny