PONIEDZIAŁEK 20.07.2020R.
- 6:30 + Czesława(k), i Ryszard Kosior i dusze w czyśćcu cierpiące
- 6:30 + Czesław Godyński ++ Godyńskich
- 7:00 + Zbigniew Bender (greg)
- 7:00 + Helena Słowińska
- 7:00 + Czesław Parasiewicz, Feliksa (k)
- 18:00 z okazji urodzin ks. Łukasza
- 18:00 +Czesław (im.) ++ Adamowiczów
- 18:00 + Edward Cegłowski, Bronisława (k), Kazimierz Czop
WTOREK 21.07.2020
- 6:30
- 7:00 Dziękczynna z okazji sakr. chrztu św. Jasia, o Boże błog., opiekę MB i łaski dla niego i całej Rodziny
- 18:00 + Zbigniew Bender (greg)
- 18:00 + Konrad Majkutewicz (7r.), Stanisław Makolądra i w drugą rocznicę ślubu Pawła i Marty
- 18:00 +Emilia i Marian Kwiatkowscy
ŚRODA 22.07.2020
- 6:30
- 7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla rodziny, opiekę MB, dary Ducha Świętego zdrowie z racji 16 urodzin Elizy
- 18:00 + Zbigniew Bender (greg)
- 18:00 + Julia Ćwik (od Kurdzielów, Jesionowskich)
CZWARTEK 23.07.2020
- 6:30 + Paweł Podhajny (3 miesiąc po śm)
- 7:00 + Sylwester Piróg
- 18:00 + Zbigniew Bender (greg)
- 18:00 + Marian Szydłowski (8r)
PIĄTEK 24.07.2020
- 6:30
- 7:00
- 18:00 + Zbigniew Bender (greg)
- 18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla rodziny, pogłębienie wiary dla Anny z racji imienin i całej rodziny
SOBOTA 25.07.2020
- 6:30 Za wstawiennictwem św. Rodziny, św. Aniołów, Archaniołów i wszystkich świętych, o Boże błog., Dary Ducha Świętego na każdy dzień w posłudze kapłańskiej dla ks. Proboszcza Marka i pokój wieczny dla ks. Jana Borowskiego
- 6:30 + Maria, Teofil, Marcin, Ryszard, ++ Kostrubców. Władysława(k), Jan++ Nowaków
- 7:00 + Zbigniew Bender (greg)
- 7:00 o wypełnienie się woli Bożej w życiu Krzysztofa i Ady, opiekę MB dla nich i całej rodziny
- 18:00 w intencji ks. Krzysztofa – imieninowa
NIEDZIELA 26.07.2020R.
- 7:00 + Jan Żurawski (5r), Anna Kaczmarek, Regina, Paweł Rycaj
- 9:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla rodziny, opiekę MB, dary Ducha Świętego zdrowie dla Anny i Bolesława z racji 37 rocznicy ślubu i w 3 rocznicę ślubu Katarzyny i Krystiana i za syna Kacperka
- 9:00 + Tadeusz Podgórny++ Podgórnych
- 9:00 + Franciszka (k) Paska++ Leon , Tadeusz, Henryk, Ryszard++ Pasków, Jadwiga i Janina++ Wielgowskich
- 10:30 + Helena , Jan++ Kalitów, Sawów
- 10:30 + Czesław, Feliksa(k) Szewera++ Janowskich i Najdów
- 12:00 za parafian i KŻR rodziców za dzieci
- 12:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla rodziny, opiekę MB, dary Ducha Świętego zdrowie dla Kseni i Kuby w rocznicę ślubu
- 12:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla rodziny, opiekę MB, dary Ducha Świętego zdrowie dla Emilki w 1 rocznicę urodzin
- 17:00 + Zbigniew Bender (greg)