PONIEDZIAŁEK 26.02.2024R.
6:30 + Wiesław Jasina (greg.)
7:00 + Jan (14r.), Leokadia, Kazimiera(k.), Roman, ++ Bamburskich
7:00 + Władysław Derewecki (greg.)
18:00 Dziękczynna za rodziców należących do KŻR, za dzieci i ich rodziny
18:00 + Alicja, Zygmunt, Iwona, ++ Kopczyńskich
18:00 + Kazimiera Lis
WTOREK 27.02.2024R.
6:30 W intencji Dariusza, o wyjście z nałogu oraz o Boże błog. i potrzebne łaski dla Agnieszki
6:30 + Wiesław Jasina (greg.)
7:00 + Dorota Gawłowska – od koleżanek syna Darka
7:00 + Władysław Derewecki (greg.)
18:00 + Stanisław, Urszula Wojowoda, Edward, Helena Bździuch
18:00 + Tadeusz Trusz (6r.), Aleksandra, Franciszek, Edward, Adolf Pintwała
18:00 + Lidia Baraś
ŚRODA 28.02.2024R.
6:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB Kapłanów dla ks. Romana z racji imienin
6:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Macieja z racji 18 rocznicy urodzin
6:30 + Wiesław Jasina (greg.)
7:00 + Władysław Derewecki (greg.)
7:00 + Leokadia, Bolesław, Janina, Jan, Edward, Antonina, Józef, Jan, Stanisława(k.), Michał, Franciszka(k.), ++ Turczynów
7:00 + Janusz Kalita (1greg.)
18:00 + Dariusz (2r.), Jan, Janina Bosiak
18:00 + Jadwiga Car (1greg.)
18:00 + Zofia Szarowolec (1greg.)
18:00 + Zofia i Czesław Szarowolec – od wnuczki Anety
CZWARTEK 29.02.2024R.
6:30 + Zofia Szarowolec (greg.)
6:30 + Wiesław Jasina (greg.)
7:00 + Władysław Derewecki (greg.)
7:00 + Tadeusz Klus
7:00 + Waldemar Parasiewicz (2r.), ++ Parasiewiczów
18:00 Dziękczynna za udaną operację, z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Haliny i całej rodziny
18:00 Dziękczynna z racji urodzin siostry Julii, z prośbą o Boże błog., opiekę MB, zdrowie, za wstawiennictwem św. Józefa i MB
18:00 + Janusz Kalita (greg.)
18:00 + Jadwiga Car (greg.)
PIĄTEK 01.03.2024R.
6:30 Wynagradzająca Serca Jezusa za grzechy popełnione przez Michała, o złamanie przekleństwa nad Jego życiem i łaskę nawrócenia
6:30 + Wiesław Jasina (greg.ostatnia)
6:30 + Emil, Leokadia, Stanisław, Zbigniew Firlej
7:00 + Władysław Derewecki (greg.ostatnia)
7:00 + Janusz Kalita (greg.)
7:00 + Zofia Szarowolec (greg.)
18:00 + Alicja, Marian, Konrad, Świstowscy, Lucyna Lipińska, ++ Świstowskich i Lipińskich
18:00 + Teresa, Konstanty, Piotr, ++ Rajewskich
18:00 + Jadwiga Car (greg.)
SOBOTA 02.03.2023R.
6:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Arkadiusza z racji 26 rocznicy urodzin oraz dla rodziców
6:30 + Zofia Szarowolec (greg.)
7:00 + Helena Pankiewicz, Pankiewiczów, Jaciuków
7:00 + Janusz Kalita (greg.)
7:00 + Jan Szypuła (24r.)
18:00 W intencji wynagradzającej Bogu i Niepokalanemu Sercu NMP oraz o nawrócenie grzeszników i nawrócenie i Boże błog. dla Polski
18:00 + Zdzisław Kurys – od Zarządu i Myśliwych Okręgu Zamojskiego Polskiego Związku Łowieckiego
18:00 + Jadwiga Car (greg.)
NIEDZIELA 03.03.2024R.
7:00 O Boże błog. dla wspierających duchowo i materialnie dzieła Misji Afryka
7:00 + Jan Bartnik (3r.)
9:00 + Jan Mazurek, Ks. Jan Borowski
9:00 + Marianna Pióro – od rodziny Wiśniewskich
10:30 + Janusz Kalita (greg.)
10:30 + Jadwiga Car (greg.)
10:30 + Urszula Plizga (2r.)
12:00 Za Parafian
12:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Doroty z racji 50 rocznicy urodzin
12:00 + Roman (10r.)
17:00 + Zofia Szarowolec (greg.)
17:00 + Klementyna Sarzyńska (25r.), Kazimierz Sarzyński (16r.), Mieczysław Sarzyński, ++ Teteryczów i Jabłońskich