PONIEDZIAŁEK 6.01.2019 Objawienie Pańskie
- 7:00 + Czesława(k) i Ryszard Kosior i dusze w czyśćcu cierpiące
- 7:00 + Czesław Życzko
- 9:00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. , potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, Opiekę MBNP i zdrowie dla Anny z racji urodzin
- 9:00 + Regina(19r), Stanisław Zapora
- 9:00 + Mieczysław Krupa++ Krupów i opiekę Bożą dla całej rodziny (of. sąsiadów)
- 10:30 + Helena, Stanisław++ Mielnickich, Marcin, Zofia, Czesław, Franciszek + Kucnerów
- 10:30 + Antoni Skwara (1r)
- 10:30 + Tadeusz (r śm.), Zuzanna Kawków, Jan Pintal
- 12:00 za parafian (poza parafią )
- 12:00 + Regina , Władysław, Waldemar++ Kijko
- 12:00 + Stanisława(k) Lewczuk (greg)
- 12:00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. , potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, Opiekę MBNP i zdrowie dla Genowefy z racji 80 rocznicy urodzin oraz za dzieci i prawnuki
- 17:00 + Aniela Szewczuk, Jadwiga Wichlaj
- 17:00 + Bogusław Łyś
WTOREK 7.01.2019
- 6:30
- 7:00
- 18:00 + Stanisława(k) Lewczuk (greg)
- 18:00 + Jakub Budziński (od od klasy VIIa Szkoły Katolickiej)
ŚRODA 8.01.2020
- 6:30
- 7:00
- 18:00 + Stanisława(k) Lewczuk (greg)
- 18:00 + Władysława (k) (30r), Franciszka, Leonard++ Barnieckich
CZWARTEK 9.01.2020
- 6:30
- 7:00
- 18:00 + Stanisława(k) Lewczuk (greg)
- 18:00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. , potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, Opiekę MBNP i zdrowie dla Haliny i Krzysztofa z racji 27 rocznicy ślubu
PIĄTEK 10.01.2020
- 6:30
- 7:00
- 18:00 + Stanisława(k) Lewczuk (greg)
- 18:00 + Jakub Budziński (od Twardziszewskich i Kukiełków)
SOBOTA 11.01.2020
- 6:30
- 7:00
- 18:00 + Stanisława(k) Lewczuk (greg)
- 18:00 + Jakub Budziński (of. Wolontariuszy św. Brata Alberta)
- 18:00 + Przemysław Mazurek (od Zubów)
12.01.2020 Niedziela Chrztu Pańskiego
- 7:00
- 7:00
- 9:00 + Krzysztof Smoleń, Cecylia i Edward Wiśniewsccy
- 9:00 o Boże błog. , światło Ducha Świętego, opiekę św. Rodziny dla rodzin Kręgu Domowego Kościoła naszej parafii oraz o odnowienie w miłości, wierności i zgodzie małżeńskiej obecnych na tej mszy Świętej małżonków
- 9:00 + Michał Piróg (33r), Katarzyna, Władysław i Roman
- 10:30 + Stanisława(k) Lewczuk (greg)
- 10:30 + Helena Brodziak (4r), Jan++ Brodziaków, Rogalskich, Sędłaków
- 10:30 + Janina, Jan, Teresa Łagowscy, Sabina, Jan Karol
- 10:30 + Edward Adamczyk, Katarzyna i Michał Amrosz, Zofia i Jan Adamczyk, Jan, Janina, Klara, Stanisław, Władysław, Stanisław, Aniela, Weronika, Władysław, Leon, Wacek, Dominik, Ryszard, Bożena, Julian++ Komanów, Amroszów, Czajków, Adamczyków, Bodysów, Jabłońskich, Laszkiewiczów, Bojarskich, Zawiślaków, Królów, ks. Mróz, ks. Tutlis, ks. Chęć, ks. Jan Borowski
- 12:00 za parafian
- 12:00 + Danuta Magdziak++ Magdziaków i Korczyńskich
- 12:00 + Krzysztof, Jan, Genowefa Złomaniec, Władysław i Marianna Chmiel
- 12:00 + Jan , Leokadia Kordijak
- 17:00 + Marianna Śledź (19r)++ Śledziów i Hrynkiewiczów
- 17:00 + Krzysztof Wójcik, Stanisław++ Wójcików