Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024 r.

1. Dziś Niedziela Ad Gentes- ofiarami do puszek wspieramy Krajowy Fundusz Misyjny
  2. Zapraszamy na Gorzkie Żale- dziś o godz. 16.30
  3. Zbiórka lektorów- w środę po Mszy św. wieczorowej
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca
  5. W piątek i sobotę adoracja po Mszy wieczorowej do 20.15
  6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16:15 dla dzieci i 17.15 dla dorosłych
  7. Pielgrzymka Apostolatu Złotej Róży na spotkanie ogólnopolskie do Częstochowy odbędzie się w sobotę 2 Wyjazd o 5 rano z parkingu tutaj przy kościele . Powrót na drugi dzień rano. Zapisy w zakrystii do środy.
  8. Kurs lektorski- w sobotę od godz. 9:30 w części szkolnej przy kościele
  9. Za tydzień po Mszy św. o 12 zmiana tajemnic różańcowych
  10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania za tydzień w niedzielę po Mszy św. wieczorowej
  11. Bóg zapłać za ofiary złożone na prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej: 200, 500, 1000zł
  12. Spichlerz św. Brata Alberta zaprasza do włączenia się w akcję „Paczka dla bliźniego”. Akcja potrwa od 18 lutego do 30 marca. Żywność długoterminową, artykuły chemiczne i zabawki prosimy zostawiać w oznaczonym koszu przy bocznym wejściu do naszego kościoła. Bardzo prosimy o niepozostawianie rzeczy na tę akcję w naszym Spichlerzu.
  13. KRZ organizuje pielgrzymkę: Gietrzwałd, św. Lipka, Wilno- Ostra Brama, Troki, Kowno. Termin: 15-17 marca. Cena 480zł +110 Euro. Szczegóły w zakrystii.
  14. Prasa katolicka: Niedziela, Roztoczański Głos