Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu 12. 03. 2023 r.

1. Ojcu Stanisławowi Kazkowi- misjonarzowi z Madagaskaru dziękujemy za wspólną modlitwę i dzisiejsza posługę w naszej wspólnocie
  2. Spotkanie przed I Komunią św. dziś po Mszy św. o 12
  3. Gorzkie Żale dziś o godz. 16.30
  4. Spotkanie przed bierzmowaniem dziś po Mszy św. o 17
  5. Przypominamy, że w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 6:40- Godzinki ku czci MB Bolesnej.
  6. Trwamy w nowennie przed uroczystością św. Józefa. Każdego dnia modlitwy przed Mszą św. wieczorową
  7. Akademia zamojska i Duszpasterstwo Rodzin zapraszają na Mszę św. i wykład do kościoła św. Katarzyny w środę o godz. 17. Szczegóły na plakacie.
  8. Droga krzyżowa w piątek o godz. 17.15
  9. Za tydzień rozpoczniemy nasze Wielkopostne Rekolekcje Parafialne, które poprowadzi ks. Michał Moń- Proboszcz parafii Narodzenia NMP w Kryłowie
  10. Za tydzień puszka na KRZ
  11. Spichlerz św. Brata Alberta zaprasza do włączenia się w akcję „Paczka dla bliźniego”. Żywność długoterminową, artykuły chemiczne i zabawki prosimy zostawiać w oznaczonym koszu przy bocznym wejściu do naszego kościoła. Bardzo prosimy o niepozostawianie rzeczy na tę akcję w naszym Spichlerzu.
  12. W niedzielę 26 marca będziemy gościć siostry zakonne ze zgromadzenia św. Józefa. Tego dnia będzie możliwość przyjęcia szkaplerza św. Józefa. Osoby chętne, które chcą przyjąć szkaplerz prosimy aby zapisały się w zakrystii. Zapisy przyjmujemy do wtorku.
  13. Ekstremalna droga krzyżowa odbędzie się 24 marca – początek na Mszy św. o godz. 18. Rejestracja na stronie www. edk.org.pl Trasa na cześć naszego pierwszego Proboszcza ks. Jana Borowskiego będzie dostępna na fb EDK.
  14. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę, na prace wykończeniowe w domu parafialnym oraz indywidualne: 50, 2×100, 500, 1000, 10 000zł
  15. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Halinę Michel- w czwartek o 7:00
  16. Prasa katolicka: Niedziela