Ogłoszenia IV Niedziela Wielkiego Postu 11.03.2018 r.

1. Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie diakona Pawła Krzaczka, który odbywa praktykę duszpasterską i będzie u nas posługiwał jeszcze w kwietniu i maju
  2. Dziś w drugą niedzielę miesiąca, dziękujemy za Dobrodziejów naszego kościoła i ofiary składane na tacę, oraz indywidualne przekazane na konto parafialne i poprzez Duszpasterzy 2×50, 2×100, 150, 200, 1000. Polecamy też, Miłosierdziu Bożemu zmarłych ofiarodawców, ks. Jana naszego Proboszcza.
  3. Dziś po Mszy o 12 spotkanie z rodzicami i młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  4. Wielkie Bóg zapłać za wszystkie dary żywnościowe, pieczywo, wędliny, ciasta ofiarowane na rekolekcje.
  5. Zapraszamy na Gorzkie Żale, dziś o godz. 16.30, Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.15.
  6. Za tydzień puszka na Katolickie Radio Zamość.
  7. Spotkanie dla rodziców i dzieci, które w tym roku przystępują do I Komunii św. za tydzień po Mszy św. o godz. 10.30.
  8. Zamojska Grupa Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę zaprasza na Mszę św. do kościoła św. Katarzyny w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godz. 17.00.
  9. W środę 14 marca w kościele św. Krzyża w Zamościu odbędzie się Nauczycielska Droga Krzyżowa. Początek o godz. 19
  10. Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Łagiewnik na Niedzielę Miłosierdzia, szczegóły u ks. Łukasza.
  11. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: Tygodnik Niedziela, Posłaniec Matki Bożej Saletyńskiej.
  12. W ubiegłym tygodniu zmarła Janina Chrzan z Sitańca. Msza św. 30 dzień od śmierci za + Lidię Zieleniucha w środę o godz. 6.30. za Ks. Jana- miesięczna w piątek o godz. 6.30