Uroczystość Bożego Narodzenia 2022

  1. Ks. Karolowi dziękujemy za modlitwę i słowo Boże.
  2. Dziękujemy za Życzenia Bożonarodzeniowe od instytucji państwowych, samorządowych, grup, stowarzyszeń i pojedynczych osób
  3. Dziękujemy panu Stefanowi za ofiarowanie choinek, panu Jerzemu za ich przywiezienie, panu Markowi za siano. Dziękuję za udekorowanie kościoła: Pani Małgorzacie i naszym niezawodnym panom: Zbigniewowi, Jerzemu, Andrzejowi i Waldemarowi. Dziękuję Panu Andrzejowi- naszemu kościelnemu za ogrom pracy jaki włożył w tych ostatnich dniach aby przygotować nasz kościół na święta. Naszej  młodzieży i LSO dziękuje za pomoc przy dekorowaniu Dziękuję naszemu chórowi wraz z panem Mariuszem za piękne śpiewy. Dziękuję naszym kapłanom: ks. dyrektorowi Mariuszowi, ks. Pawłowi, ks. Mateuszowi, ks. Stanisławowi za wielkie zaangażowanie w to, abyśmy pięknie przeżyli te święta zarówno duchowo jak i zewnętrznie.
  4. Dziękuję naszym dobroczyńcom za ofiary, dzięki którym mogliśmy prowadzić prace w naszym kościele a także za dary żywnościowe zarówno na plebanie jak i do Spichlerza. Dziękuję naszym Wolontariuszom Spichlerza, na czele z koordynatorami: Panią Anią i ks. Pawłem, którzy nie szczędzili swojego czasu, sił i cierpliwości, aby przygotować dary osobom potrzebującym. Zostało przygotowanych około 200 paczek.
  5. Cieszymy się, że w środę zostało zamontowane nowe tabernakulum, które zostanie poświęcone przez ks. Biskupa Mariana Rojka w Nowy Rok na Mszy św. o godz. 12
  6. Dziś Msze św. o godz.: 9.00, 10.30, 12.00 i 17. Jutro Msze św. o godzinie 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 – chrzcielna i 17.00. Będziemy błogosławić owies

Życzymy wszystkim naszym Parafianom i miłym Gościom aby Nowonarodzony Jezus opromieniał naszą codzienność swoim Błogosławieństwem, Pokojem, Radością i Miłością, abyśmy potrafili szukać tego, co łączy i przybliża do siebie nawzajem. Niech to Boże Narodzenie dzięki naszej dobroci, miłości i przebaczeniu trwa każdego dnia. Radosnego i błogosławionego świętowania

Przewijanie do góry