Ogłoszenia VI Niedziela zwykła 11. 02. 2024 r.

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcamy do abstynencji od alkoholu. Można wpisać się do Księgi Abstynencji, która jest w zakrystii.
  2. Dziś przeżywamy Światowy Dzień chorych. Z tej racji na Mszy św. o godz. 12 będziemy osobom chorym udzielać Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  3. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa i rozpoczyna się Wielki Post. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane w tym dniu o godz. 7, 9, 18.
  4. W piątki Wielkiego Postu będą odprawiane dwie Drogi Krzyżowe: o godz. 16.15 dla dzieci i 17.15 ogólna. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.30.
  5. Zbiórka ministrantów i lektorów w czwartek o 16:30. Kurs lektora w sobotę od 9:30 w części szkolnej. Hala w sobotę o 14 w Sitańcu.
  6. W czwartek po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na spotkanie wolontariuszy Spichlerza św. Brata Alberta oraz wszystkich chętnych do włączenia się w wielkanocną akcję „Paczka dla bliźniego”.
  7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 17:00.
  8. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty parafialnej śp. Dorotę Gawłowską.
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które zostaną przeznaczone na prace w naszej parafii.
  10. Za tydzień taca przeznaczona na WSD.
  11. Prasa katolicka: Niedziela