Ogłoszenia VI Niedziela zwykła 16. 02. 2020 r.

1. Dziękujemy ks. Adamowi Sekuli za dzisiejszą posługę w naszej parafii
  2. Dziękujemy za ofiary na WSD.
  3. W sobotę, 22 lutego, święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na nasz kościół oraz indywidualne:100 i 200zł.
  5. Za tydzień Msze św. w naszym kościele będą sprawowane wg tradycyjnego porządku czyli o 7, 9, 10.30, 12 i 17
  6. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Zofię Górnik- niedziela o godz. 7.00
  7. 7 marca w sobotę Apostolat Złota Róża zaprasza na XV ogólnopolskie spotkanie na Jasnej Górze osoby modlące się w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie. Wyjazd o godz. 6:00 rano, koszt 130 zł. Zapisy w zakrystii, przy zapisie podajemy numer telefonu oraz zaliczkę w wysokości 50 zł.
  8. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce na beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 7 czerwca br. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Należy się zdecydować w ciągu najbliższych dwóch tygodni, gdyż odpowiednio wcześnie trzeba oddać listy uczestników w celu rezerwacji kart wstępu.
  9. Na przełomie czerwca i lipca organizujemy pielgrzymkę do Fatimy. Szczegółowy program jest do wzięcia w zakrystii