Ogłoszenia VII Niedziela zwykła 23.02.2020

1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Tydzień modlitw o Trzeźwość Narodu.
  2. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa i rozpoczyna się Wielki Post. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane w tym dniu o godz. 7, 9, 18. Osoby podejmujące abstynencję od alkoholu będą mogły się wpisać do Księgi trzeźwości. Natomiast osoby, które chciałyby podjąć post o chlebie i wodzie w intencji parafii oraz we własnych intencjach, będą mogły wybrać sobie jeden dzień, albo kilka i wpisać się na listę, która będzie w zakrystii już od jutra.
  3. W najbliższy czwartek na Mszy św. o godz. 18 będziemy modlić się w intencji ks. Łukasza z racji jego urodzin. Zapraszamy.
  4. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.15. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.30.
  5. W najbliższy piątek po Mszy św. wieczorowej- Wieczór Chwały
  6. W zakrystii przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy- wyjazd w sobotę 7 marca oraz na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego- 7 czerwca. Można też zapisywać się na pielgrzymkę do Fatimy w dniach 27 czerwca- 3 lipca
  7. Za tydzień Pierwsza Niedziela miesiąca- po Sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią św.
  8. Dziękujemy za ofiary na kościół: 50 i 100zł
  9. Prasa katolicka: Niedziela, Miłujcie się