Ogłoszenia XVI Niedziela Zwykła 19 lipca 2020 r.

1. Dziękujemy ks. Bartłomiejowi Garczyńskiemu- Prefektowi WSD za dzisiejszą obecność, modlitwę i głoszone słowo Boże
  2. W środę obchodzimy święto św. Marii Magdaleny
  3. W sobotę 25 lipca obchodzimy wspomnienie św. Krzysztofa. W tym dniu w sposób szczególny pamiętamy o naszym księdzu Krzysztofie który będzie obchodził swoje imieniny. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o godz. 18.00.
  4. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów, zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  5. Bóg zapłać za ofiary indywidualne oraz poprzez konto parafialne z ostatniego tygodnia: 3×100, 4x500zł
  6. Zachęcamy do udziału w pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę zwłaszcza w sposób duchowy. Są jeszcze deklaracje na stolikach
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej