Ogłoszenia XVII Niedziela Zwykła 26. 07. 2020 r.

1. Krystianowi Malcowi dziękujemy za dzisiejszą obecność, wspólną modlitwę, głoszone słowo i pomoc
  2. W dniu jutrzejszym (poniedziałek) wyjątkowo kancelaria parafialna będzie nieczynna. Przypominam, że w pozostałe dni kancelaria czynna od 8 do 9 rano i od 16 do 17 po południu
  3. W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 18.00 do 20.15.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Za tydzień 2 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – cały czas można się zapisywać do grupy duchowej
  6. Dziękujemy za ofiary na kościół 100zł, 2x500zł.
  7. Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów, zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy. Święcić pojazdy będziemy na parkingu od strony ul. Dembowskiego oraz przy głównym parkingu znajdującym się przy kościele. Osoby które zaparkowały swoja auta poza parkingami proszę o podjechanie na parking główny kiedy zrobi się wolne miejsce.
  8. Jest nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela.
  9. Módlmy się za przebywających na wakacjach i urlopach, oraz za rolników, o dobrą pogodę na czas zbiorów.