Ogłoszenia XXII Niedziela Zwykła 01.09.2019 r.

1. Dziś, Pierwsza Niedziela Miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dziś taca na WSD.
  3. Dziś o godz. 15 Msza św. na cmentarzu komunalnym
  4. Dziś Mszą św. o godz. 17 rozpoczynamy parafialne Jerycho Różańcowe. Program i czuwania Róż różańcowych i grup modlitewnych jest podany na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej. Punkty stałe programu to codzienny apel o godz. 21, dodatkowa Msza św. o 21.15(oprócz niedzieli) i godzinki o 6 rano. Zachęcam do uczestnictwa. Zakończenie w sobotę o godz. 7 rano.
  5. Jutro Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 9
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek Nabożeństwo ku czci św. Brata Alberta po Mszy św. o godz. 18. Zachęcam do pisania intencji na kartkach lub na stronie internetowej naszej parafii. W czasie nabożeństwa będą rozprowadzane „chlebki św. Alberta”.
  7. W pierwszy piątek Msze św. o godz. 6.30, 7, 9 z udziałem Szkoły Katolickiej, 18 i 21.15. Odwiedziny chorych od godz. 10. Adoracja po Mszy wieczorowej
  8. W pierwszą sobotę miesiąca adoracja po Mszy wieczorowej do godz. 20.15.
  9. W sobotę, 7 września w Katedrze Zamojskiej uroczystości odpustowe. Suma o godz. 12
  10. Dziękujemy za ofiary indywidualne na potrzeby naszej parafii: 2×50, 500, 2000zł
  11. Za tydzień druga niedziela miesiąca taca na nasz kościół.
  12. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce Polska pod krzyżem 14 września – sobota. Koszt ok 120 zł. Zapisy w zakrystii
  13. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie w terminie 9-15.10 oraz do Włoch w terminie 18-27.10
  14. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Tadeusz Malus. Msza św. pogrzebowa jutro 14:00
  15. Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio przystąpiła do inicjatywy pod nazwą „PRZERWANY MARSZ …”, która ma polegać na symbolicznym dokończeniu 2 września 2019 roku przerwanego przez fakt wybuchu II Wojny Światowej marszu do szkoły ówczesnej młodzieży. Ważne jest, aby 2 września 2019 roku nasi uczniowie wspólnie z babciami, dziadkami, a także osobami samotnymi, które mieszkają w danym regionie i wywodzą się z pokolenia Dzieci Wojny, mogli uczestniczyć w inauguracji nowego roku szkolnego. Przekroczenie przez przedstawicieli wojennego pokolenia progów współczesnych szkół w sposób symboliczny dokończy ich przerwaną osiemdziesiąt lat temu edukację. Jeśli są takie osoby pośród nas, serdecznie zapraszamy w dniu 2 września br. na Mszę Świętą o godz. 9.00 do kościoła św. Brata Alberta, a następnie do szkoły na spotkania z wychowawcami klas.