Ogłoszenia XXIV Niedziela Zwykła, 17.09.2023 r.

 

 1. Gościmy dziś  w naszej wspólnocie parafialnej ks. Francisa Muraye- kapłana z Kenii, który prowadzi szkołę wspieraną przez nas. Ofiarami do puszek będzie można wesprzeć dzieła prowadzone przez ks. Francisa
 2. Dziś światowy dzień środków społecznego przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Za tydzień ofiarami do puszki będziemy wspierać Katolickie Radio Zamość.
 3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców dziś po Mszy św. o godz. 17.
 4. Jutro w święto św. Stanisława Kostki patrona młodzieży, podczas Mszy św. o godz. 18, kandydaci do bierzmowania przyjmą indeksy i rozpoczynają oficjalne przygotowanie do przyjęcia sakramentu.
 5. Próba scholki w środy o godz. 19 zapraszamy nowe i chętne dzieci
 6. W czwartek na Mszy św. o godz. 18 będziemy modlić się w intencji naszego ks. Mateusza z racji jego imienin
 7. Zbiórka kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16
 8. Zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów i ceremoniarzy z naszej parafii na Pielgrzymkę Liturgicznej Służby Ołtarza do Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej w sobotę 23 września. Wyjazd z parkingu przy kościele w sobotę o godz. 9, zapisy w zakrystii u Ks. Mateusza
 9. Zamojski Dom Kultury serdecznie zaprasza na obchody Jubileuszu 40-lecia Zespołu Muzyki Dawnej Capella all Antico w dniach 22 i 23 września. Szczegóły na plakacie.
 10. W następną niedzielę odpust w parafii św. Michała Archanioła, suma odpustowa o godz. 12.00, ks. Prałat serdecznie zaprasza.
 11. Duszpasterstwo kobiet naszej diecezji zaprasza do udziału w zajęciach formacyjnych dla kobiet. Na spotkaniach można poznać tajemnice jak zbudować solidny fundament swojej kobiecości i jak budować swoją tożsamość w relacjach z Bogiem i ludźmi. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu w naszej Parafii od 7 października. Więcej informacji na facebooku Duszpasterstwa Kobiet Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
 12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii: 50, 2×100, 2×150, 200, 2x500zł
 13. Msza św. w 30 dzień śm. za sp. Wojciecha Szymbora- we wtorek o godz. 6:30