Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła 20.09.2020 r.

1. Dziś ofiary do puszek na Katolickie Radio Zamość
  2. Dziś po Mszy św. wieczorowej spotkanie z kandydatami do bierzmowania
  3. W środę Dzień Patrona naszej Katolickiej Szkoły. Msza św. dziękczynna za 15 lat pięknego i owocnego funkcjonowania Szkoły o godz. 10
  4. Chórzystów i chętnych do śpiewania zapraszamy na próby w środy na godz. 19
  5. W najbliższy piątek zapraszamy na Wieczór chwały. Msza św. o godz. 18 a po niej adoracja z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  6. W sobotę o godz. 18 Msza św. w intencji KŻR rodziców za dzieci. Po Mszy możliwość zapisania się do tej Wspólnoty omadlającej swoje dzieci.
  7. W sobotę w po Mszy wieczorowej spotkanie przed I Komunią św. z października br.
  8. Za tydzień odpust w parafii św. Michała Archanioła, główna Msza św. o godz. 12.00
  9. 3 października w sobotę organizujemy pielgrzymkę do Komańczy i Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd o 6 rano. Koszt 110zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej
  10. EDK w naszej parafii odbędzie się 30 października w piątek. Szczegóły wkrótce.
  11. W piątek odbyła się IV Sportowa Olimpiada dla młodzieży z naszej Diecezji. Bardzo się cieszymy, że nasza młodzież pod opieką ks. Krzysztofa wzięła w tej Olimpiadzie udział i pięknie się zaprezentowała zdobywając medale. W piłce nożnej chłopcy klasy 3-4 zajęli 1 miejsce, w kategorii 5-6 zajęliśmy 2 miejsce. W przeciąganiu liny klasy 7-8 zajęli pierwsze miejsce.
  12. Spichlerz św. Brata Alberta w sobotę i w niedzielę otwarty od 7 do 19.
  13. Wczoraj pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Marka Prusa
  14. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, wychodząc z kościoła można nabyć tygodnik Katolicki Niedziela.
  15. Od poniedziałku 28 września rozpoczyna się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Zapraszamy do uczestnictwa i wysłuchajmy świadectwa