Ogłoszenia XXX Niedziela Zwykła 23.10.2022 r.

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny w kościele. Z tej racji Misja Afryka przygotowała wystawę misyjną. Zachęcamy do zapoznania się. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby misji.
  2. Krąg Biblijny- w poniedziałek o godz. 19
  3. Msza św. w intencji KŻR rodziców za dzieci w środę o 18:00.
  4. Nasz Katolicka Szkoła wraz z Wydziałem Nauki Katolickiej naszej Kurii organizuje Sympozjum pt.: „Jezus jako nauczyciel w Biblii”. Odbędzie się ono w czwartek 27 października o godz. 16 w auli szkolnej przy kościele. Prelegentami będą ks. Sławomir Korona i ks. Marcin Pudo. Zapraszamy
  5. Spotkanie formacyjne Grupy młodzieżowej- w czwartek o godz. 19
  6. Zbiórka dla kandydatów na ministrantów- w piątek o 16:30
  7. Wieczór Chwały w piątek o godzinie 18:00
  8. Hala dla wszystkich ministrantów- w sobotę o 10:00
  9. W kolejną niedzielę po Mszy o 10.30,zapraszamy uczniów klasy III, IV i V na pierwsze spotkanie OAZY w naszej parafii.
  10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę za tydzień po Mszy o 17
  11. W niedzielę za tydzień Grupa młodzieżowa z naszej parafii rozprowadzać będzie znicze. Dochód będzie wsparciem funduszu młodzieżowego
  12. W listopadzie zachęcamy do modlitwy różańcowej za zmarłych. Kartki wypominkowe można przynosić do zakrystii wtedy będą czytane według wyznaczonej daty, a złożone na tacę będą czytane losowo. Koperty z kartkami wypominkowymi, są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
  13. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jerzego Hajduka
  14. W zakrystii są do nabycia kalendarze KRZ w cenie 8 zł
  15. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na prace przy budowie domu parafialnego: 100, 300, 3×500, 1000zł
  16. Dziękujemy naszym parafianom za ofiarowanie i posadzenie pięknych chryzantem, które zdobią wejścia do naszego kościoła
  17. W wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych- 31 października serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w „Wieczorze Wszystkich Świętych”. Każde dziecko może przebrać się za swojego ulubionego świętego i uczestniczyć w tym wydarzeniu. O 17:15 rozpoczynamy Różaniec ze świętymi, o 18 odbędzie się Msza św., natomiast po Eucharystii nasi święci zaprezentują się wszystkim obecnym na tym wydarzeniu. Podczas wieczoru odbędzie się podsumowanie różańca i rozdanie nagród dla dzieci, które zbierały naklejki. Prosimy rodziców o włączenie się w tę inicjatywę i pomoc dzieciom w przygotowaniu strojów. Zgłoszenia poszczególnych świętych przyjmujemy do niedzieli 30 października włącznie. Serdecznie zapraszamy.