XXXIII Niedziela Zwykła 19.11.2023 r.

 1. Dziś, wspieramy ofiarami na tacę WSD.
 2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy św. o godz. 17
 3. Zbiórka lektorów w środę po Mszy św. wieczorowej.
 4. Zbiórka kandydatów na ministrantów w czwartek o 16.00.
 5. W najbliższy piątek zapraszamy na Wieczór chwały: o 18 Msza św. a po niej nabożeństwo Eucharystyczne zakończone indywidualnym błogosławieństwem.
 6. W sobotę 25 listopada (od 9.30) w hali OSIR w Zamościu, odbędą się Mistrzostwa Diecezji w piłkę nożną halową dla LSO. W turnieju wezmą udział drużyny naszych ministrantów i lektorów młodszych, zapraszamy do wspólnego kibicowania.
 7. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na budowę domu parafialnego, na Spichlerz i prace w parafii: 2×100, 300, 2×500, 1000zł
 8. Dziś obchodzimy VII Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji w naszym Spichlerzu organizowany jest Dzień Otwarty. W godzinach 10:00-13:00 nasi wolontariusze czekają z poczęstunkiem i ciepłymi napojami na wszystkich potrzebujących a także na osoby, które są ciekawe na czym polega posługa w naszym Spichlerzu. Zachęcamy do wstąpienia na pyszne ciastka i chwilę rozmowy.
 9. Jako wolontariusze w Dniu Ubogich bierze udział 1 Zamojska Drużyna Harcerzy „Wiatr”. Przy tej okazji jest zachęta dla chłopców w wieku 11-15 lat aby dołączyć do harcerzy i podjąć ten rodzaj formacji.
 10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Niedziela, Któż jak Bóg
 11. Są już do nabycia nasze kalendarze parafialne w cenie 20 zł. Ofiary uzyskane z tej okazji przeznaczone będą na wyposażenie nowej kancelarii parafialnej. Bardzo dziękujemy za wsparcie