Zesłanie Ducha Świętego 19.05.2024 r.

  1. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte o godz. 7, 9 i 18.
  2. Spotkanie Zelatorów KŻR rodziców za dzieci- w poniedziałek po Mszy św. wieczorowej w auli w części szkolnej
  3. Spotkanie dzieci klas IV SP przed Rocznicą I Komunii św.- w czwartek o godz. 19:00
  4. Msza św. w intencji Ojczyzny- w najbliższy piątek o godz. 18. Następnie modlitwy i Adoracja do godz. 20:00
  5. W najbliższą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii Wielkanocnej. Odpust w parafii Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu.
  6. Zapraszamy na VI Różaniec dla Matki- w niedzielę za tydzień na godz. 16:00.  Naszym Gościem i prowadzącym tegoroczną edycję będzie ks. Tomasz Pachuta- wikariusz parafii św. Krzyża w Zamościu.  Serdecznie zapraszamy do udziału w tej WYJĄTKOWEJ MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ w Dniu Matki. Każdy kto przyjdzie może przynieść kwiat i później złożyć u stóp Matki Bożej.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do MB Słuchającej i Sługi Bożego Wenantego Katarzyńca do Kalwarii Pacławskiej w sobotę 1 czerwca. Wyjazd o 7:30 z parkingu. Koszt 100zł. Zapisy w zakrystii
  8. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyścowym zaprasza w dniach 8 i 9 czerwca br. na VII pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd 8 czerwca o godz. 5.00 z parkingu przy Kościele. Powrót w godzinach porannych w dniu 9 czerwca. Koszt 150 zł. Zapisy w zakrystii lub u Pani Magdy. Zaliczkę w wysokości 50 zł. prosimy wpłacać do 28 maja br.
  9. Zmarł śp. Tadeusz Koprowski- tata ks. Krzysztofa Koprowskiego. Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Pasterza Diecezji ks. bpa Mariana Rojka będzie sprawowana w poniedziałek o godz. 13:00
  10. Prasa katolicka