Różaniec dla Matki: 26 maja 2019 r. [ZDJĘCIA]

Różaniec dla Matki: 26 maja 2019 r. [ZDJĘCIA]

Dziękujemy Wam, że byliście – że odpowiedzieliście na Jej wezwanie!

Dziękujemy ks. Jerzemu Smoleniowi za przepiękne, emocjonalne, tak prawdziwe i poruszające do głębi rozważania; dziękujemy ks. Łukaszowi Kolasie za organizację, włożone serce, wiarę i siłę; dziękujemy ks. Proboszczowi Markowi Mazurkowi i wszystkim kapłanom z Parafii św. Brata Alberta w Zamościu; zespołowi A.M.D.G. dziękujemy za muzykę i śpiew, dzięki którym każda modlitwa z Waszym udziałem jest tak wyjątkowa i niepowtarzalna; dziękujemy wszystkim dzieciom, a wśród nich tym najmłodszym z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu oraz tym, które w tym roku przyjęły sakrament I Komunii Świętej; dziękujemy młodzieży z KSM, Rodzicom, członkom modlitewnych Kół Różańcowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy w liczbie ponad 200 osób zadeklarowali stałe wsparcie modlitewne dzieci poprzez zapisanie się do Koła „Różaniec Rodziców”.

Wam wszystkim dziękujemy za to, że w Dniu Matki, w Godzinie Miłosierdzia Bożego, tak licznie wypełniliście kościół św. Brata Alberta w Zamościu na wspólnej modlitwie „Różaniec dla Matki”. Ufamy, że Wasza obecność, modlitwa, kwiaty złożone u stóp Najświętszej Panienki były najpiękniejszym prezentem dla naszych Mam – tych które są wśród nas, Tej w Niebie i tych, które Ona wezwała do siebie.